09. 04. 2017.

1. turnaj mladších přípravek v Týneci nad Sázavou – Jarní skupina B


V sobotu odpoledne jsme sehráli první turnaj jarní části okresní soutěže přípravek skupiny B. Do skupiny byl zařazen tým Pecerady A, Týnec A, Votice a Vlašim.

V prvním zápase nás čekal tým Vlašimi. My jsme bohužel nemohli nastoupit kompletní a bylo to znát, snažili jsme se co jsme mohli, ale pro tentokrát byla Vlašim nad naše síly. Výsledek zápasu 2:18 vypovídá o tom, jak hra vypadala.

Druhý zápas jsme sehráli proti týmu Votic. Byl to nejvyrovnanější zápas dne. Chvilku jsme vedli my, chvilku soupeř. Nakonec sice vyhrály Votice v poměru 8:10, ale přesně takovéto zápasy potřebujeme hrát.

Ve třetím zápase už některým hráčům docházely síly. Vydali ze sebe hodně v předchozích dvou půlhodinových zápasech a na hře to bylo už hodně znát. Prali jsme se statečně, ale tentokrát to na hráče Týnce nestačilo a už, ne tak vyrovnaný zápas jako ten předchozí, skončil výsledkem 5:9 pro tým Týnce.

Jarní skupina B je vcelku vyrovnaná a zápasy s Týncem a Voticemi hráčům dávají zkušenosti a možnost si zahrát zápasy s „optimální výzvou“. Jediný, kdo vybočuje, je tým Vlašimi, která ostatní přehrává, ale to je dané i tím, že se jedná vesměs o hráče ročníků 2008, kdežto ostatní mají ve svém kádru mix, kde minimálně polovina hráčů je mladší.

Na čem musíme zapracovat je naučit se dělat věci ve větší rychlosti, využívat celou plochu hřiště a zvedat hlavu.

Naše sestava: Kačka, Matyáš, David, Dominik, Tonda Ka., Vojta, Tonda Kr.