Tréninky

Rozpis tréninků na hřišti v Peceradech

 

Mladší žáci

úterý 17:15 – 18:45
čtvrtek 17:15 – 18:45

Starší přípravka

úterý 17:15 – 18:45
čtvrtek 17:15 – 18:45

Mladší přípravka

úterý 17:15 – 18:45
čtvrtek 17:15 – 18:45

Předpřípravka

úterý 17:15 – 18:45
čtvrtek 17:15 – 18:45

Dospělí

středa 18:00 – 19:30

 

Zimní příprava, sportoviště

 

V rámci zimní přípravy (listopad, prosinec, leden a únor) využíváme tři sportoviště.

 

Zimní běžecká příprava

 

Od roku 2020 pořádáme v rámci zimní přípravy hráčů běžeckou soutěž pro měsíce listopad, prosinec, leden a únor. Soutěž je dobrovolná, přihlásit se může každý kdykoliv, klidně i uprostřed měsíce a stále bude mít šanci zabodovat. Běžci jsou rozděleny do běžeckých skupin podle věku.

Odměny

1. Na prvním tréninku v měsíci odměníme tři hráče s nejvíce nachozenými/naběhanými kilometry v předchozím měsíci ve své běžecké skupině.
2. Na konci celé soutěže odměníme hráče s největším součtem kilometrů za dobu trvání celé soutěže z každé běžecké skupiny.
3. Malou odměnu dostane i každý kdo se do soutěže přihlásí a ujde/uběhne v měsíci minimálně 10km.
4. Odměnu dostane i ten který jako první překoná v daném měsíci mezníky 25km, 50km, 75km a 100km

Pravidla a evidence běhu/chůze

Abychom mohli vše spravedlivě měřit, používáme k tomu aplikaci Adidas running pro mobilní telefony.
Kontrola naběhaných/nachozených kilometrů se provádí jednou denně v 7h ráno, takže se může klidně stát, že hráčů, kteří splní nějakou metu bude víc (někdo dosáhne mety 25km v 14h, někdo v 17h a někdo ve 20h a tím že se výsledky zapisují do výsledkové tabulky až druhý den v 7h jsou všichni odměněni za splněnou metu).

Pro přihlášení do soutěže si stačí v mobilu nainstalovat aplikaci Adidas running od firmy Runtastic https://www.runtastic.com/. V aplikaci máme založenou běžeckou skupinu. Po nainstalování požádejte trenéra o zaslání zvacího odkazu do skupiny. Ti kteří byli do skupiny v aplikaci přihlášeni již v minulém roce mohou rovnou začít běhat a zkoušet. Pozor !!! V žebříčku skupiny se kilometry zobrazí pouze tehdy, pokud při běhu použijete aktivitu „běh“ (aplikace umí i kolo, běžky, atd.).  Pokud máte chytré hodinky nebo fitness náramek, lze je zkusit přidat k aplikaci pomocí partnerských účtů v nastavení aplikace.

V žebříčku se zobrazíte až ve chvíli, kdy budete mít za sebou první ukončenou aktivitu a první km. Na začátku každého měsíce se žebříček uběhnutých kilometrů ve skupině automaticky nuluje. Chytré hlavičky napadne, že by aktivitu „běh“ mohli použít i při jízdě na kole, koloběžce. Při vyhlašování je prováděna namátková kontrola aplikace v mobilu u vítězů, a kdo při běhu překročí povolenou rychlost bude vyřazen z odměňování :-).

Aby to bylo spravedlivé a dali jsme možnost i těm nejmenším z předpřípravek, můžete aktivitu „běh“ použít i při procházce s rodiči, tím se i vaše ušlé km dostanou do žebříčku.