10. 09. 2011.

1.Turnaj MP v Peceradech


První ostrý zápas nové sezony sehrálo „áčko“ na domácím hřišti a hned na úvod přišla solidní střelnice. Proti Pece A se postavili hráči z Poříčí a od první minuty nebylo pochyb, kdo bude v utkání dominovat. Postupně si zahráli všichni hráči a Poříčí jsme dokázali nastřílet devět gólů aniž bychom inkasovali jediný a výsledek 9:0 byl oku lahodící.

V druhém utkání jsme změřili sílu s Nespeky. Tým v černobílém už naše kluky více potrápil, ale i v tomto jsme měli herní převahu, která vyústila ve výhru 3:1.

V pořadí třetí utkání, a papírově nejsilnější soupeř z Pyšel, se nám vůbec nepovedlo. V utkání jsme inkasovali čtyři góly, které padly po našich chybách. Soupeř nebyl herně lepší, ale dokázal proměnit své šance, my jsme se bohužel často utápěli v kličkách a dalších složitostech, trefili tyč, nedokázali jsme dohrát slibně rozehrané rohy a dali jsme pouze tři góly.

Pece A – Pyšely 3:4.

Poslední utkání sobotního turnaje jsme sehráli proti Senohrabům a bylo vidět, že klukům dochází síla. V utkání jsme měli herní i poziční převahu, ale soupeř nám povolil pouze dva góly a náš brankář inkasoval jednou. Na góly to bylo nejchudší utkání, Pece A – Senohraby 2:1.