16. 04. 2017.

2. turnaj mladších přípravek ve Vlašimi – Jarní skupina B


Ke druhému turnaji jsme odjeli na umělku do Vlašimi. Bohužel jsme se zase nesešli v plném počtu. Někdo se nám uzdravil, někdo ale zase onemocněl, tak snad příště už se zadaří.

V prvním zápase nás čekal tým domácích. Byť měli hráči soupeře jasně navrch, my jsme se snažili. Byli jsme nuceni dělat vše rychleji, využívat celý prostor hřiště. I přes vysokou prohru jsme předvedli pohledný a sympatický výkon. Soupeř se trefil pětadvacetkrát, my jsme ve druhé polovině zaznamenali alespoň jeden čestný gól, kdy se Kačka trefila poté, co vybojovala míč na soupeřově polovině.

Druhý zápas proti Voticím nebyl tolik vyrovnaný jako minule, ale již je to soupeř, se kterým hrajeme vyrovnané zápasy. Soupeř často střílí, jsou to pěkné prudké rány, které se opravdu těžko chytají. My jsme v tomto utkání obdrželi 12 branek a vstřelili jsme 3. Za nás se trefila dvakrát Kačka a jednou Dáda.

Třetí zápas jsme sehráli proti Týnci. Soupeř opět vyhrál, ale zápas byl hodně vyrovnaný. Obdrželi jsme 11 branek a vstřelili jich 5. Za nás se trefila dvakrát Torka, jednou Tonda Ka., Luky a Dáda.

Hráči se v zápasech střídali vpředu, vzadu, vlevo i napravo. Do branky si postupně stoupli Dáda, Tonda Kr., Tonda Ka. a Kačka.

Musíme poctivě trénovat, nevynechávat tréninky a soustředit se při nich na to, co děláme, abychom měli šanci se zlepšovat. Bez poctivé práce to nejde a na hráčích, kteří takto k tréninkům přistupují, je to vidět.

Naše sestava: Kačka, Torka, Luky, Dáda, Tonda Ka., Tonda Kr, Dominik