22. 05. 2010.

20. kolo: Pecerady – Soběhrdy 1:3 (0:3)

Druhý tým tabulky nám v první půli ukázal, jak se má hrát kombinační fotbal. Krátkými přesnými přihrávkami procházeli středem hřiště a posílali své rychlé útočníky do zakončení. Dostali jsme za poločas tři góly, ale nutno podotknout, že po třech našich chybách. V poločasové přestávce v kabině převládly emoce nad rozumem, ale paradoxně nám to pomohlo. Do druhé půle jakoby nastoupil jiný tým. Hosté trochu polevili, my přidali na důrazu a přesnosti a Soběhrdy jsme začali přehrávat. Soupeř se herně do zápasu už nevrátil, my jsme ale dokázali využít bohužel jen jedinou brankovou příležitost, když se od půlící čáry řítil na branku Marek Povolný a snížil na konečných 1:3. Musíme se naučit  hledat chyby také u sebe a ne pouze poukazovat na to, jak to jiní kazí. Nikdo to určitě naschvál nedělá a pomoct jeden druhému by mělo být automatické. Až tohle pochopíme, pak to půjde.

PS: Jinak za přístup k druhé půli patří všem hráčům v poli pochvala za to,
že jsme to nezabalili i po třech inkasovaných gólech před přestávkou.