18. 06. 2011.

26. kolo: Pecerady – Pyšely 2:5 (2:2)


Tým z Pyšel zahájil uktání aktivně a kombinační hrou v pohybu nás přehrával. My jsme ale dobře bránili a tak se hosté ujali vedení až po tečované střele do protipohybu našeho brankáře, který nás výborným výkonem držel stále ve hře. Vyrovnání zařídil netradičně pravou nohou Aleš Hromas, který trefil parádně do šibenice z hranice velkého vápna. Mohli jsme jít do vedení, ale špatně kopnutou penaltu pyšelský brankář chytil. Do vedení tak šly zase Pyšely, ale na poločasou remízu srovnal Jirka Jun po pěkné akci našich ofenzivních hráčů. Po přestávce jsme dostali ještě 3 branky a utkání prohráli 2:5, ale i přes prohru byl náš výkon celkem solidní. J&J

Ještě jedna věc se sluší napsat. Tímto utkáním se rozloučil s aktivní hráčskou kariérou Tomáš Salátek a my mu děkujeme za vše, co pro fotbal v Peceradech udělal na hřišti i mimo něj. Doufáme, že si cestu mezi nás najde i ve fotbalovém důchodu.

Další poděkování patří všem ostatním stále aktivním hráčům a odvedené výkony v uplynulé sezóně, pak trenérům a celému vedení a neméně velké díky patří našim skvělým fanouškům. Díky Vám všem.