10. 05. 2015.

Čtvrtý mistrovský turnaj MP hodně bolel


Čtvrtý mistrovský turnaj MP jarní části OP mladších přípravek hostily v neděli 10.5.2015 Pyšely.

Vyzkoušeli jsme nové varianty na jednotlivých postech, které se pomaličku blíží optimální sestavě našeho mužstva. V brance dvě utkání Martin, pak dvě utkání na pravém křídle. Tobiáš P. opačně, dvě utkání na pravém křídle a dvě utkání v bráně. V obraně bez střídání Vojta H. a Tonda. Oba veliké uznání. Na postu středního záložníka Matěj a v útoku vlevo Dominik, vpravo Tobiáš P.
nebo Martin anebo dva mladší hráči Vojta M. a Radek.

Výsledkově na turnaji vše při starém, čtyři výhry našeho týmu. Oproti minulému turnaji jsme se nedostali do žádných problémů, zápasy jsme měli pod kontrolou v celém jejich průběhu. Co se změnilo, tak byl hon na naše nejlepší hráče. Jakmile se dostali k míči, čím dál tím urostlejší hráči soupeřů naháněli ve třech naše plejery za každou cenu (a za neskrývané podpory některých trenérů „…zajeď do něj!!!“ a podobně). Ale i takové podoby má fotbal, hráči na ně musí být připraveni. Ke cti našim hráčům slouží, že se s nepříjemnou situací snažili vypořádat fotbalovými prostředky. Kombinací, rychlou přihrávkou, pohybem. Naši hráči se neuchylují k nakopávání balonu na bránu soupeře z vlastní půlky nebo třeba i z autu, hrají fotbal, vymýšlejí, tvoří.

Výjimečnou střeleckou potenci projevil Dominik, definitivně se další střeleckou hvězdou stal Tobiáš P., překvapivě se zrodil nový skvělý gólman Martin. Matěj dával hře tvář a pomáhál dopředu i dozadu skvělou kondicí. Tonda a Vojta H. poctivě makali, zakládali akce, drželi soupeře na distanc. Vojta M. a Radek měli své pěkné okamžiky, ale dnes spíše sbírali zkušenosti.

Pecerady – Olbramovice 11:2, Pecerady – Pyšely 4:1, Pecerady – Miličín 10:3, Pecerady – Dolní Kralovice 3:0. Dnešní výhry hodně bolely, o to jsou cennější.

Naše sestava: Dominik (15 branek), Matěj (6), Tonda (1), Vojta H., Martin, Tobiáš P. (6), Radek, Vojta M.