17. 09. 2017.

Čtvrtý zápas se SP opět povedl


V dnešním deštivém ránu jsme nastoupili do čtvrtého utkání okresního přeboru starších přípravek. Tentokrát nás čekal soupeř, který přijel z nedalekých Netvořic.

V první polovině zápasu jsme museli dotahovat a soupeř nám vždy odskočil na jeden či dva góly. Nutno říci, že náš fotbal byl technický a kombinační. Soupeř využíval silného nákopu několika svých hráčů a některé góly skončily v síti po střele přes celou polovinu hřiště. My jsme se snažili i konstruktivně bránit a neupřednostňovat pouhé zakopávání míčů do autu. V první části jsme ovšem nebyli odměněni i výsledkem a do druhého poločasu jsme si přinesli manko dvou branek.

Ve druhém poločase bylo naše úsilí přetaveno i do gólů. Inkasovali jsme již pouze jednou a naopak se nám podařilo vstřelit sedm branek.

Samotné scóre není až tak důležité, důležité je to, co na hřišti dokážeme předvést, ale vždy se o vítězství chceme samozřejmě poprat. Naše práce na trénincích je vidět. Snažíme se hrát chytrý fotbal, zdokonalovat se jak po technické, tak po taktické stránce. Velkou pochvalu dnes zaslouží hráči za to, že se vyrovnali s nepříznivým stavem po prvním poločase, nehodili flintu do žita, bojovali až do konce a nakonec byli odměněni za své úsilí i vítězstvím.

Naše sestava: Torka (C, G:1), Kačka (G: 6), Maty (G:4), Kuba M.(G:1), Tonda (GK), Milan (GK), Ráďa, Dáda, Luky, Vojta, Kuba B., Jarda