18. 08. 2015.

Druhý letošní fotbalový minikemp


TJ Jawa Pecerady uspořádala od pátku 14.8.2015 do neděle 16.8.2015 druhý fotbalový minikemp pro hráče dětských fotbalových týmů.

Během tří dnů se nám sešlo na 20 hráčů od 6 do 13 let a to i přesto, že byl odpolední program druhého kempu v pátek a sobotu zrušen vzhledem k teplotám, které atakovaly 38 stupňů.

Na všechny tři dny byly trenéry připraveny pečlivě rozplánované tréninkové jednotky, které hráči absolvovali rozděleni do tří skupin dle výkonnosti. Snažili jsme se připravit pestrou paletu cvičení, aby hráče kemp bavil, nebyl monotónní a hlavně se neopakovala cvičení z prvního kempu.

Náš záměr uspořádat fotbalový minikemp ve dvou termínech se setkal s velkým ohlasem. Během obou minikempů se na hřišti vystřídalo přes 40 hráčů, což je více než dvě třetiny našich registrovaných hráčů dětských a mládežnických kategorií.

Oba minikempy se vydařily. Pečlivá příprava a investice klubu do vzdělání trenérů se vyplácí.  Minikempy ukázaly, že se klub může opřít nejen o opravdové trenéry, ale hlavně o rodiče hráčů.

Ještě jednou velké díky všem, kteří se podíleli na přípravě obou minikempů.

Příští rok si to určitě zopakujeme!

Foto – Den čtvrtý

Foto – Den pátý – Turnaj MŽ Chotýšany

Foto – Den šestý

« z 2 »