23. 04. 2018.

Druhý mistrovský turnaj MP


V neděli 22.4.2018 jsme v Senohrabech odehráli druhý mistrovský turnaj mladších přípravek.

V letním počasí se na hřišti sešlo díky omluvenkám jen sedm hráčů i s Rendym, který týmu na poslední chvíli přišel na pomoc. Děkujeme.

V první zápase s Vlašimí jsme se překvapivě rychle ujali vedení, které jsme udrželi celý první poločas. Druhý poločas poznamenala srážka Tondy s naším brankářem Tomášem a Tonda do zápasu již nenastoupil. Oslabený tým nedokázal udržet dobře hrající Vlašim od naší branky, té se podařilo zápas otočit a těsně zvítězit i přes výbornou střeleckou formu Rendyho, ale ani jeho branky nedokázali Vlašim zastavit.

Tonda se po zranění rychle oklepal a do dalších dvou zápasů se rozhodl nastoupit a pomoci týmu.

Druhý zápas proti Benešovu byl opět od začátku jasně v režiji Benešova. Ale i tentokrát se naši hráči dokázali proti silnému soupeři gólově prosadit a jedninou naši branku vstřelil po rychlém brejku Tomáš. Oproti předchozímu turnaji ale již nebyl rozdíl ve skóre tak velký, je vidět, že kluci jdou s každým odehraným zápasem proti Benešovu nahoru a kdyby Tonda nekulhal, mohlo to být i jinak.

Ve třetím zápase proti domácím Senohrabům jsme se opět rychle ujali vedení díky Tondovi, který i přes kulhání vstřelil dvě rychlé branky. Ve druhém poločase se Senohrabům podařilo zápas proti již unaveným hráčům otočit a zaslouženě zvítězit.

V bránce se znovu vystřídali skoro všichni hráči. Pěkný výkon předveli hráči předpřípravky, kteří statečně bojovali o každý míč i když jejich působení na hřišti nahrává soupeři a dostáváme se pod tlak. S každým zápasem hráči předpřípravky dokazují, že jsou platnými členy týmu. Střeleckou formu si i přes zranění udržel Tonda, kterému dobře sekundovali i ostatní hráči.

Sestava
mladší přípravka: Tonda (5 branek), Dominik (1), Tomáš (4) (všichni 2009), Max, Rendy (3) (2010)
předpřípravka: Jakub, Vojta T. (2011)