06. 04. 2017.

Dvojice přátelských zápasů MP proti Senohrabům


V rámci jarní přípravy na mistrovské turnaje jsme minulý týden a dnes sehráli přátelské dvoj zápasy proti týmům Senohrab, které navázali na přípravný zápas s Benešovem.

Hráče jsme rozdělili do dvou týmů ve kterých už odehrají jarní mistrovské turnaje.

V prvním dvojzápase se náš mladší tým v hodinu trvajícím utkání vydal ze všech sil. I přes pomalejší začátek, kdy jsme dostali zbytečné branky, se hráči postupně rozehráli a začalo se nám dařit. Ale ke konci zápasu nám již docházeli síly a znovu jsme dostali hodně laciných branek. Slabinou mladšího týmu je stále rozehrávka od brankáře a převzetí míče, ze které dostáváme polovinu branek. Na odvetu jsme zajeli do Senohrab a opět si zahráli hodinu trvající zápas. Tentokrát jsme začali aktivněji hrát hned na začátku a překvapivě se ujali vedení, hráči díky tomu hráli s větším nasazením a zápalem, ale od poloviny zápasu už byla na některých hráčích vidět únava, znovu jsme začali mít problémy s rozehrávkou brankáře, kterou hráči Senohrab poctivě trestali a zaslouženě se ujali vedení, které již nepustili. V utkání v Senohrabech nastoupil i náš nejmladší hráč Kája Kastner, trénující s předpřípravkou.

V prvním dvojzápase náš starší tým sehrál hodinové utkání, ale přesto, že se snažil ze všech sil na tým Senohrab, který měl po domluvě v kádru i starší hráče, jsme neměli a hra se nám ani moc nedařila. Na odvetu jsme zajeli do Senohrab, kde proti nám nastoupili už stejně staří hráči a tentokrát jsme sehráli opět hodinové utkání, ale už naprosto naprosto vyrovnaně. Těžko říci kdo vyhrál, ale to je jedno, protože to vítězství bylo opravdu těsné.

Důležitéje, že jsme hráli mnohem koncentrovaněji a bylo vidět, že nás hra baví a to je hodně důležité.