15. 05. 2016.

Jarní olympiáda dětí a mládeže 2016


Po dni naplněným fotbalem jsme v sobotu završili dění na našem stadiónu tradiční olympiádou. Soutěžili jsme v letech na koštěti, chůzi po laně, hádání kresby, přetahování , střelbě na cíl a poznávání známých osobností veřejného života. Družstva smíšená z dětských i dospělých soutěžících se zápalem zvládala všechny disciplíny. Časově jsme se dostali trochu do skluzu v důsledku pozdějšího zahájení a tak jsme zapalovali připravenou vatru za soumraku. Brzy jsme si ale mohli opéci vysoutěžené špekáčky a připravit se na nočního bobříka.

Letos se nám sešlo hodně předškolních soutěžících, ale věkový průměr nám zvedla velká řádka dospělých, kteří se letos ochotně bez velkého pobízení zapojili a někdy s větším zápalem, než jejich děti. I v důsledku velkého počtu měnších dětí a díky mírnému časovému skluzu letos absolvovalo bobříka o něco méně odvážlivců, než tomu bývalo v minulosti. Přesto je potřeba říci, že všichni ho zvládli na jedničku a zaslouženě si pochutnali na čokoládové medaily.

Po urputných bojích letos zvítězilo družstvo NEONKY ve žlutých dresech, na druhém místě se umístilo družstvo POMERANČŮ v oranžovém a na společném třetím místě se umístili modří ŠMOULOVÉ  a zelení ŠPENÁTI. Nikdo však neprohrál, protože se všichni dobře pobavili, protáhli tělo a podráždili mozkové závity a úsměvy na tvářích jsou toho důkazem.

Doufejme, že se za rok opět sejdeme a společně si to užijeme!! Sportu zdar.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě i při samotné akci. Zvláštní poděkování patří městu Týnec nad Sázavou za jeho podporu.

Sportujte s námi!!!

« z 2 »