20. 06. 2009.

JAWA CUP 2009 – 3.ročník turnaje mladších přípravek


V sobotu 20.6. se na hřišti v Peceradech uskutečnil třetí ročník turnaje mladších přípravek JAWA CUP. Domácí nasadili do turnaje 2 vyrovnaná mužstva. Jelikož hodně dětí si již užívá dovolené a naše nejlepší hráče jsme vyslali na zkušenou na turnaj vyšší věkové kategorie, nezbyl ani v jednom našem týmu náhradník na střídání. Představit své umění ještě přijeli sousedé z Úročnice a Čerčan. Vlašim se musela omluvit, jelikož se musela zúčastnit krajského finále vítězů okresních přeborů. V družstvu Úročnice oproti regulím turnaje nastoupilo několik starších hráčů (z důvodu malého počtu odchovanců), kteří výškově značně vyčnívaly nad všechny ostatní. Přesto byly zápasy velmi vyrovnané a do poslední chvíle napínavé. Kluci i holky dali do zápasů srdíčko a odvedli opravdu pořádný kus práce.
Konečné pořadí týmů
1.Úročnice
2.Pecerady A
3.Pecerady ala Tučňáci
4.Čerčany
Výsledky zápasů
Tučňáci-Úročnice    1:5
Tučńáci-Pecerady A  1:1
Tučňáci-Čerčany     1:1
Pecerady A-Čerčany  2:0
Pecerady A-Úročnice 3:4 po obrovské přetahované
Úročnice-Čerčany    5:1

Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč Úročnice se třemi brankami. Nejlepším obráncem turnaje se stal domácí hráč Pecerady „A“ Matěj Skalický, který mimo jiné dal 2 branky. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhláčen brankář domácích Tučňáků Daniel Chmelař, který i přes bolesti nohy předvedl několik vynikajících zákroků a přehled a v důležitých okamžicích podržel tým. Hráči, kteří neodpovídali této věkové kategorii nebyli hodnoceni.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedené výkony a hru fair play. Také bych chtěl poděkovat organizátorům turnaje za výbornou přípravu a vedení akce. Dík patří také rodičům a prarodičům, kteří výborně podporovali své miláčky a v neposlední řadě děkujeme také všem nejmenovaným, kteří podpořili náš turnaj hmotně.
Všichni zúčastnění si odvezli pěkné diplomy, medaile a sladké odměny. Každý hráč dostal na posilněnou malé občerstvení a pití. První tři tými obdrželi poháry a hmotné ceny + vitamíny Haliborange.

Odpoledne se pořádala na našem stadionu taneční zábava, na které zahrála skupina Ametyst. Pečení pašíci byly opravdu k zakousnutí a Svijany nám po náročném dni přišli k duhu. Všichni si přejeme, abychom dokázali i v příštích letech i nadále udržet tradici tohoto malého, ale dětem milého turnaje.