19. 06. 2017.

JAWA CUP 2017, 11.ročník


V sobotu 17. 6. 2017 se na hřišti v Peceradech odehrál XI. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek „JAWA CUP 2017“ pro ročníky 2008 a mladší.

Turnaje se zúčastnilo osm týmů: Pecerady A, Pecerady B, Benešov A, Benešov B, Neveklov, Poříčí, Týnec a Maršovice.

Pro tento ročník jsme změnili systém turnaje. Nové branky nám umožnili postavit čtyři hřiště a odehrát celý turnaj herním systémem „každý s každým“. Každý tým odehrál sedm zápasů a nasbíral 112 herních minut. Díky poctivé přípravě hráčů v tréninku a příznivému počasí během turnaje to všichni hráči zvládli na výbornou.

S výkopem v 9:00, bez zbytečných prostojů, se spoustou nádherných fotbalových momentů a velkým množstvím gólů, jsme se dostali k vyhlášení výsledků a ocenení týmů už ve 12:30.

Končené pořadí: Pecerady A, Poříčí, Týnec, Benešov B, Benešov A, Neveklov, Pecerady B, Maršovice

Sestava Pecerady A: Torka, Kačka, Matyáš, Lukáš M., Lukáš K., Tonda Kr., Vojta M,
Sestava Pecerady B: Matěj, Tonda Ka., David, Dominik, Tomáš, Jakub, Jára, Filip a Vojta N.

Pro hráče týmu Pecerady A, který byl složen z hráčů ročníku 2008, to byla úžasná rozlučka s mladší přípravkou a ocenění jejich celoroční píle.

V týmu Pecerady B, složeného z hráčů ročníku 2009 – 2011 nastoupili i dva nováčci Filip (2011) a Vojta N. (2010), pro které to byl jejich první turnaj v dresu Pecerad. Předváděná hra mladších hráčů ukazuje velkou chuť do fotbalu a slibuje další parádní fotbalové momenty i v následujícím ročníku.

Velké díky všem zúčastněným hráčům za převedenou hru a všem rodičům, kteří nepřestávali povzbuzovat svůj tým i přes nepříznivý stav zápasu.

Děkuji také všem, kteří pomohli s organizací turnaje a všem našim sponzorům za krásné ceny pro hráče.

« z 2 »