06. 10. 2014.

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Benešově neděle 5. října 2014


Skupina E OP mladší přípravky odehrála čtvrtý turnaj podzimní části.

Pecerady – Týnec A 5:6 po góle v naší síti v posledních vteřinách. Vedli jsme 5:4 a byli v tlaku, ale po střídání, kdy dostali příležitost mladší hráči (2007/2008) se vedení nepodařilo udržet. Skvělý výkon a skvělý fotbal!!!¨

Pecerady – Týnec B 7:1 od stavu 3:0 po třech minutách hráli převážně už jen  mladší hráči (2007/2008) vždy s jedním starším stoperem (2006). Opět skvělý výkon.

Pecerady – Jírovice 2:3 zápas skoro celý odehráli starší hráči (2006), vedli jsem dva jedna a po naší velké šanci rozhodnout v náš prospěch jsme dostali po školácké chybě rozhodující gól v poslední vteřině. Zahrála si z mladších hráčů proti opravdu kvalitnímu týmu i Kačka a Vojta M. Hodně jsme soupeře překvapili!!!

Pecerady – Vlašim B 1:0 téměř celý zápas odehráli pouze mladší hráči (2007/2008), v bráně byl Matěj. Soupeře, který odehrál celý turnaj v 5+1 bez možnosti střídání, jsme nedokázali přehrát, ačkoliv jeho hráči sotva chodili. Rozhodnul po náběhu gólovou střelou po rohu náš brankář. Bylo to naše nejméně povedené utkání, ale ubojovali jsem to.

První tři zápasy chytal Milan a poslední Matěj.

Oproti minulému turnaji se výrazně zvedla pětka starších hráčů (2006) a řekl bych, že se ukázalo, jak je pro nás důležitý Vojta H. Naopak mladší pětce se především proti Vlašimi B dařilo méně, podle mne se projevila absence Jakuba.

Za vydatné podpory rodičů parádně odehraný turnaj a výborné výsledky i s opravdu hodně silnými soupeři! Skvělá práce!