15. 04. 2018.

Mistrovský turnaj MP


V sobotu 14.4.2018 jsme v Benešově odehráli první mistrovský turnaj mladších přípravek.

Po výborných výsledcích v podzimní části jsme se na jaře dostali do první skupiny mezi Benešov, Senohraby a Vlašim. Těžká skupina se po zimních přestupech stala ještě těžší. Oslabený tým doplnili hráči předpřípravky.

První zápas se Senohraby nás zaskočil, po několika chybách soupeře jsme se rychle ujali vedení a nabrali dojmu, že je to snadné a půjde to samo. Ve druhém poločase chtěl každý dát gól, nechali jsme se strhnout, přestali jsme bránit a soupeř nás vrátil na zem, potrestal všechny naše chyby a zaslouženě otočil zápas a vyhrál.

Druhý zápas proti Benešovu byl od začátku jasně v režiji Benešova, který trestal každou naši chybu, byl jasně o třídu lepší a totálně nás převálcoval. O to víc těší dvě branky vstřelené do jeho sítě.

Třetí zápas s Vlašimí byl nejvyrovnanější, hráči se po výprasku od Benešova srovnali a hráli zodpovědně. Vlašim se sice rychle ujala vedení, ale hráči se vždy dotáhli. Přetahovaná s Vlašimí nakonec skončila spravedlivou remízou.

Silný Benešov nedává šanci nikomu ze skupiny, ale remíza s Vlašimí a těsná prohra se Senohraby, které otočili zápas až ve druhém poločase ukazuje, že se dá hrát s každým a to i přesto, že pro naše hráče z předpřípravky to byl jejich první mistrovský turnaj v dresu Pecerad.

A protože nemáme v týmu brankáře, vystřídali se v bráně skoro všichni hráči: Jirka, Dominik , Tomáš, Max, Vašek  a Vojta. Problémy nám stále dělá rozehrávka od branáře a přebírání míče obráncem. Velkým překvapením byl opět výkon hráčů předpřípravky, kteří se nezalekli o hlavu větších hráčů a bojovali o každý míč. Střeleckou formu a hlad po gólech potvrdit Tonda, který neúnavně útočil, vstřelil většinu našich branek a je tahounem týmu stejně jako Tomáš s Dominikem, kteří odvádějí práci v obraně.

Sestava
mladší přípravka: Tonda (11 branek), Dominik (1), Tomáš (všichni 2009), Max (1), Vašek (1) (2010)
předpřípravka: Jirka, Filip, Vojta T. (2011)