09. 10. 2017.

Mistrovský turnaj MP v Peceradech


Druhý mistrovský turnaj mladších přípravek skupiny D (Pecerady, Týnec, Benešov, Neveklov) jsme sehráli v neděli 8.10. na domácím hřišti v Peceradech. Po deštivé noci se počasí nakonec umoudřilo, před turnajem přestalo pršet a během turnaje na nás dokonce kouklo i sluníčko.

Benešov – Pecerady
V prvním zápase nás znovu čekal tým Benešova. Tentokrát nebyl náš výkon moc přesvědčivý, než jsme se rozehráli, prohrávali jsme o čtyři branky. S ubývajícím časem se naše hra zlepšovala, ale náskok bezchybně hrajícího Benešova se nám už dohnat nepodařilo.

Pecerady – Neveklov
Do zápasu s Neveklovem už šli hráči dostatečně rozehraní a rychle se ujali vedení. Po prvním poločase to vypadalo na jednoduchou hru, ale Neveklov se nevzdal, podařilo se mu potrestat některé naše chyby a naše hra začala váznout. Hráči uhájili vítěztsví, ale tentokrát to už tak jednoznačné nebylo.

Pecerady – Týnec
V zápase s Týncem to také nebylo tak jednoduché jako v předchozím turnaji. Naši hráči sice celý zápas vedli, ale Týnci se vždy podařilo dotáhnout na rozdíl jedné branky a v závěru zápasu srovnat.

Týmu opět chyběli dva hráči, ale i při absenci Tondy, našeho nejlepšího střelce minulého turnaje, ostatní ukázali, že ho dokáží zastoupit. Doufám, že na následujícím turnaji v Neveklově se sejdeme v kompletním počtu.

Naše sestava:
David (GK,G:5), Matěj (G:3), Tomáš (GK), Dominik (GK,G:1), Kryštof (GK,G:7), Vašek (GK), Max

« z 2 »