17. 09. 2017.

Mistrovský turnaj MP v Týnci


První mistrovský turnaj mladších přípravek skupiny D (Pecerady, Týnec, Benešov, Neveklov) jsme sehráli v neděli 17.9. na hřišti v Týnci.

Benešov – Pecerady
V prvním zápase nás čekal tým Benešova. Do těžkého zápasu vlétli hráči naplno a první poločas skončil smírně. Ve druhém nám začali docházet síly, výborně hrající Benešov trestal všechny naše chyby a ujal se vedení, které už nepustil.

Pecerady – Neveklov
V zápase s Neveklovem dostali naši hráči spoustu prostoru, a i díky chybám soupeře rychle vedli. Neveklov se ale nevzdával a dvakrát potrestal naše chyby v rozehrávce. Je těžké krotit hráče a snažit se o kombinaci v situaci, kdy si chce každý vtřelit gól. Hráči Neveklova se budou s každým zápasem zlepšovat a tak jednoduché to příště být nemusí.

Pecerady – Týnec
Do třetího zápasu s Týncem vlétli hráči nabuzení předchozím vítězstvím, ale tentokrát to tak jednoduché nebylo. Týnec trestal každou naši chybu v rozehrávce. Naši hráči pokračovali v závodu o to, kdo dá víc branek a místo kombinace bylo na hřišti k vidění spousty soubojů a přetlačovaných. Vše se zlepšilo ve druhém poločase, s našimi ubývajícími silami, kdy byla vidět konečně snaha o přihrávku a kombinaci, ze kterých padlo i několik pěkných branek.

První turnaj nám opět ukázal některé naše nedostatky. Stále hrajeme s hlavou dole, otáčíme se zády do soubojů a jsme nedůrazní v obraně. Musím pochválit všechny hráče, kteří nastoupili v brance, i když to někdy měli těžké.

Naše sestava:
David (GK, G:11), Matěj (G:3), Tonda (GK, G:19), Dominik (G:2), Kryštof (GK, G:4), Vašek (GK), Max

« z 2 »