08. 11. 2015.

Mistrovský zápas MŽ – Pecerady x Maršovice 6:1 (3:0)


Poslední podzimní mistrák jsme sehráli doma proti Maršovicím. Kluci opět potvrdili, že dokáží soupeři vnutit naší hru. Asi i díky již podzimnímu terénu byl zejména začátek utkání hlavně o osobních soubojích. Fotbalově jsme soupeře převyšovali, ale vsoubojích to bylo vyrovnané. Zejména šikovná stoperka hostí nám dělala problémy svou rychostí, přehledem i tvrdostí. Naopak brankář soupeře nám pomohl nejistými zákroky.
Do druhé půle jsme si řekly, že budeme chtít zkoušet vše, co už umíme v tréninku. A opravdu většina si to vzalaza své a ukázaly něco navíc. Někteří ale stále nemají dost odvahy a sebevědomí si něco vyzkoušet.Podzimní sezónu jsme tedy zakončili vítězně. Během krátké doby kluci udělali značný pokrok a velké hřiště už jim není cizí. Takticky velmi vyrostli. Zlepšila se i kondice téměř všech. Silově ještě někteří nemají potřebné parametry, ale to je otázka času.
Děkuju všem hráčům za jejich výkon v celé sezóně. Myslím, že překvapili i sami sebe :-). Jste dobrá parta! Budeme dál trpělivě pracovat, opakovat. Sehrajeme hodně přátelských utkání. Maximum času budeme chtít trávit venku. Na jaře budeme v roli favorita muset dokazovat kvalitu, což je už trochu jiná pozice i výzva.

Sestava: Ivo (C), Jaroslav (GK, A:2), Jakub (G:4), Daniel (G:1),  Tomáš L. (G:1), Matyáš (A:2), Filip Sa., Filip Sl. (A:1), Petr, Lukáš (A:1)