15. 03. 2015.

MP 2. místo na turnaji TJ Ruzyně v Jenči


Mladší přípravka odehrála v sobotu 14.3.2015 zajímavý turnaj.

TJ Ruzyně-Jawa Pecerady 1:1
V prvním zápase jsme narazili na domácí a po velkém boji skončilo utkání remízou. V tomto zápase se postavil do brány Vojta H., ostatní se střídali v poli. Domácí tým byl velmi bojovně naladěný s vyrovnanými urostlými hráči. Remíza byla spravedlivá.

Jawa Pecerady-SK Slaný 3:4
V zápase jsme opět sahali po remíze, prohráli jsme gólem až v samém závěru. V bráně byl Tobiáš P. a dlouho držel naše šance na body i v tomto zápase. Soupeř měl vyrovnanější hráčský kádr, my jsme byli fotbalovějším týmem. Rozhodly ztráty míče při rozehrávce a nedůsledné obsazování, které SK Slaný nemilosrdně trestal.

Sokol Lochkov-Jawa Pecerady 0:5
Soupeř byl nejslabší ze všech zúčastněných. Rychle jsme se dostali do vedení a pak už míchali sestavou dle libosti, aby si hráči vyzkoušeli různé posty. Lochkovu jsme i tak nedali šanci a utkání dovedli do vítězného konce bez obdržené branky.

TJ Ruzyně-Jawa Pecerady 2:4
Naše elitní sestava předvedla v první půli zápasu excelentní výkon bez jediné chyby, s perfektním krytím soupeře, výbornou individuální technikou, kombinací, přihrávkami do prostoru, standartními situacemi, vše zakončené přesnou střelbou. Z naší strany nejlepší hra v letošním roce a zasloužené rychlé vedení 4:0. Po prostřídání sestavy jsme obdrželi dvě branky, ostatní tvrdé střely soupeře pohlídal Tobiáš P.

Jawa Pecerady-SK Slaný 1:2
Po chybách při obsazování jsme prohrávali 0:2. Dokázali jsme snížit na rozdíl jediného gólu, bojovali, ale s vítězem turnaje jsme ani na druhý pokus nedokázali uhrát byť jeden bodík. Opět chybělo málo, opět těsná porážka.

Sokol Lochkov-Jawa Pecerady 0:4
Naši nejlepší útočníci rychle rozhodli. Po zbytek zápasu v obraně likvidoval veškeré útočné snahy soupeře Vojta H., který rozděloval míče střídajícím hráčům do parádních šancí. Bohužel se žádná příležitost již neujala. V bráně se premiérově představil Tonda a vypadalo to, jako by se v bráně narodil. Hned napoprvé udržel čisté konto.

Naše výkony znamenaly zasloužené 2. místo. Náš tým byl důstojným soupeřem ve všech zápasech. V brance se vystřídali tři hráči a všichni si zahráli na různých postech v obraně i v útoku. Základní sestava je opravdu silná, střídající hráči se potýkají především se střelbou. Jsme na dobré cestě, stále je ale na čem pracovat.
Po 3. místě v Sázavě jsme vybojovali 2. místo v Jenči.
A kromě toho jsme posbírali všechny individuální ceny: Tobiáš P. nejlepší brankář, Dominik nejlepší střelec. Matěj byl pak vyhlášený nejlepším hráčem týmu.
Skvělá práce!

Naše sestava: Dominik (8 branek), Matěj (7), Tonda, Vojta H. (3), Tobiáš P., Martin, Jakub S., Kačka