21. 03. 2015.

MP přátelák v Poříčí 20.3.2015


Poříčí nás pozvalo na již třetí přátelák do své krásné haly. Mužstvo domácích se připravuje na náročnou kvalifikaci Ondrášovka cup a nám se povedlo uhrát cennou remízu 4:4.

Naše mužstvo předvedlo ze tří vzájemných zápasů s domácím týmem zatím nejlepší výkon, přestože nám chyběly některé opory (Dominik, Vojta H., Martin, Jakub M., Tobiáš D.). Opět jsme hráli v rozestavení 2-1-2 a bylo vidět, že si pomalu zvykáme. Hráči se sžívají s hrou na jednotlivých postech, tradičně se nám daří individuálně a začínáme přidávat kombinaci a současně tvrdost v soubojích.

Nejvíce však potěšilo, že se o čtyři góly podělili čtyři střelci. Hráči, kteří se dnes gólově prosadili, se dostávali do šancí i v předešlých zápasech, ale dnes se je konečně dařilo proměňovat. Velmi překvapili Milan a Matyáš B., kteří přes řadu absencí na trénincích vinou nemoci, odehráli výborné utkání. Matěj potvrdil skvělou kondici, kdy odehrál utkání na postu záložníka bez jediného střídání. Tonda z postu obránce táhnul řadu akcí až před bránu soupeře, vydal se na sto procent a stejně jako Milan si musel říct o střídání. Tobiáš P. v bráně velmi zlepšil vybíhání proti nebezpečným protiútokům soupeře. Ostatní předvedli stoprocentní nasazení a i oslabený tým perfektně šlapal.

O vítězství jsme přišli až se závěrečným hvizdem, soupeř vyrovnal až v poslední vteřině zápasu. Všechny hráče chválím, poctivá příprava nese ovoce, odehráli výborný zápas.

Naše sestava: Tobiáš P., Tonda, Milan (1 branka), Matěj (1), Jakub S. (1), Kačka (1), Matyáš B., Radek, Vojta M.