29. 12. 2017.

MP – Vánoční turnaj v Neveklově


V pátek 29.12.2017 se mladší přípravka zúčastnila turnaje v Neveklově. Jelikož vánoční svátky a nemoci udělaly škrty v naší sestavě, pomohla nám nakonec jen trojice hráčů z MP Týnec. I trenéři obou týmů si plnili své pracovní povinnosti, tak vedením byl pro dnešní den pověřený Tomův taťka.

Za společný tým Pecerady/Týnec tak nastoupili: Maty, Dominik, Tomáš, Max a Jirka + Luky, Renda a Simon

První zápas s domácím Neveklovem jsme se všichni poznávali, sehrávali a smolně jsme prohráli o jedený gól. V dalším utkání jsme statečně bojovali s pozdějším jasným vítězem Benešovem a zápas jsme po dobrém výkonu prohráli o 5 branek. V dalším průběhu turnaje jsme se už jen zlepšovali. Odehráli jsme vyrovnané bitvy s Voticemi a Kondracem. Nejvíc nás může mrzet poslední zápas s Teplýšovicemi, který jsme prohráli až v úplném závěru. Dva inkasované góly těsně před koncem nás odsunuly až na 6. místo. Jinak jsme mohli být klidně i čtvrtí, tak to bylo vyrovnané..

Kluci přesto zaslouží pochvalu na bojovnosti a do roku 2018 přeju všem, kteří turnaj odehráli, ale i všem ostatním, kteří dnes nemohli nastoupit, mnoho vstřelených branek a vyhraných zápasů. J&J