20. 11. 2015.

MŽ – přátelák s Benešovem v Pece


Tak jsme sehráli jedno z posledních letošních utkání na trávě a s hodně dobrým soupeřem. Hrálo se pod umělým osvětlením na měkkém terénu a za vlhkého počasí a tak si všichni pekelně mákli.

Začátek nám trochu utekl, kluci nevěděli, kam dřív skočit, ale postupně si na rychlého a fotbalového soupeře zvykli. Když jsme poctivě bránili 1×1, tak to bylo super, ale v opačném případě nám soupeř dával zabrat a dostával se do zakončení. Pro nás po posledních lehčích soupeřích OS to bylo trochu probuzení z podzimního spánku a to moc moc potřebujeme. Soupeř měl na střídání více hráčů a tak si naši neměli kdy odpočinout. Zápas se odehrál ve vysokém tempu. Co chvíli se někdo hlásil na střídání. Někdy to dokonce ani nešlo. Postupně jsme srovnali hru a přidali i na skóre. Nakonec jsme prohráli pouze o 1 branku při skóre 6:7 či tak nějak, ale to není v tuto chvíli důležité. Důležité je to, že už to máme v nohách a hlavách a něco jsme si z toho určitě vzali. Jen houšť.

Všechny chválím za přístup k utkání. Nyní budeme pilně trénovat, abychom se pořádně připravili na turnaj 6.12.2015, který opravdu prověří, jak na tom jsme ve srovnání s top týmy.

Naše sestava: Ivo (G:1), Jaroslav, Jakub (G:3), Dan, Tomáš N., Matyáš (A:1), Jan S., Filip Sa. (G:1), Petr, Lukáš (G:1, A:2)