30. 05. 2016.

MŽ Velíš – Pecerady


Jsou zápasy, které berou hodně sil, hlavně psychických. Hráčům i trenérům. Tohle byl jeden z nich.

Dlouho jsme hráli bez branek. My jsme kazili především finální přihrávky a nestříleli, nebo naopak alibisticky zbrkle. Soupeř vsadil ze začátku pouze na brejky a střelbu z delší vzdálenosti, ale nedařilo se mu trefovat bránu a to co šlo na bránu Jarda výborně kryl. Přesto byla jen otázka času, kdy některá střela poletí přesně. Bohužel jsme inkasovali těsně před odchodem do šaten. Vyrovnaný poločas tak nakonec vyzněl pro soupeře.  O něco lepším řešením finální fáze se však dalo z poločasu vytěžit určitě mnohem více.
Ve druhé půli se zcela vytratila naše hra dozadu. Neobsazování hráčů, nevracení se po prohraném souboji, nevystupování proti střelám. Přestože Lukáš v bráně chytil neskutečné věci, šancí bylo tolik, že to tam prostě muselo napadat. Také jsme měli několik šancí, ale bránu jsme netrefili.
Přes frustrující zápas se musíme přenést a vrátit se ke kořenům poctivého tréninku. Máme problémy v soubojích a začínáme mít potíže také na míči. Zápas máme nahraný a při nějaké příležitosti si zásadní věci ukážeme. Nebudeme si však stěžovat na rozhodčího i kdyby pískal špatně. V tom to není. Pojďme hledat chyby u sebe.

Konečný výsledek 6:0(1:0).
Sestava: Jarda (GK), Lukáš(GK), Dan, Matyáš P.,Matyáš Z.,Honza, Filip S., Filip Sal., Ivo.