26. 10. 2015.

Podzimní přátelský turnaj Mladších přípravek v Peceradech


V neděli 25.10.2015 jsme sehráli přátelský turnaj mladších přípravek v Peceradech. Při výběru jsme oslovili týmy, které by mohli být vyrovnanými soupeři našim dvěma týmům Červených a Modrých. První z týmů byl tým Benešova, se kterým jsme hráli podzimní část soutěže a ve které náš tým Červených dva vzájemné zápasy vyhrál a ve třech podlehl. Tým Modrých sice výsledkově tak produktivní nebyl, ale od začátku sezóny se stále ve vzájemných zápasech zlepšoval. Druhým týmem, který jsme pozvali byl tým Minerva FF. Jedná se o čistě dívčí tým, ve kterém na střídavý start hrají i naše dvě hráčky. Dosud jsme nesehráli vzájemný zápas, tak jsme jenom mohli odhadovat zda půjde také o vyrovnané zápasy.


Pecerady Červení x Benešov (4:3)

Do prvního zápasu nastoupili naši Červení v „plánovaném“ oslabení o Kačku a Tori, protože ty dnes bojovaly s týmem Minervy FF. Díky dalším omluvenkám museli Červení ještě doplnit svoje řady o další dva hráče, kteří hrají standardně s týmem Modrých. V souboji s týmem Benešova se jim podařilo po hodně vyrovnaném zápase zvítězit  a srovnat letošní skóre vzájemných zápasů.

Pecerady Červení x Minerva FF (5:4)

Vzájemný zápas s Minervou byl pro některé fanoušky velkým dilematem komu fandit, ale nakonec myslím, že všichni fandili všem. Zápas to byl velmi vyrovnaný a ve chvíli kdy to již vypadalo na remízu, přišel v podstatě se závěrečným hvizdem gól, který znamenal  vítězství pro tým Červených.

Pecerady Červení x Pecerady Modří (6:3)

Na vzájemných zápasech je vidět jak naši mladší hráči se výrazně dotahují na své starší spoluhráče. Jejich vzájemné zápasy jsou čím dál tím vyrovnanější. Je jen otázkou času kdy Červení Modrým podlehnou. Dnes se to zatím nestalo i přes to, že Modří měli razantně nakročeno a vedli o tři góly. Nakonec ještě protentokrát vítězství slavili Červení.


Pecerady Modří x Minerva FF (0:9)

V prním zápase nastoupili naši Modří proti děvčatům z Minerva FF. Jestli kluky zaskočil fakt, že hrají proti děvčatům nebo to, že Kačka a Tori nehrají na naší straně se už nedozvíme, ale začátek zápasu nám nevyšel. Soupeřky se rychle dostali do vedení, které si už udrželi. Díky omluvenkám a přesunům některých hráčů k Červeným doplnili Modří svoje řady o dva nováčky Báru a Vojtu a o dva hřáče z předpřípravky Tomáše a Jardu. Pro čtyři hráče Modrých to tedy byla premiéra v dresu Pecerad.

Pecerady Modří x Benešov (0:15)

Zápas s Benešovem ukázal herní nezkušenost nováčků. Dopouštěli jsme se zbytečných chyb v rozehrávce, které soupeř velmi rychle trestal. Všichni bojovali ze všech sil, ale skórovat do sítě soupeře se nám ani tentokrát nepodařilo.

Pecerady Modří x Pecerady Červení (3:6)

Vzájemný zápas proti Červeným se nám vydařil. Na začátku se nám podařilo soupeře zaskočit a rychle jsme vedli o tři góly. Nakonec se projevila větší herní zkušenost Červených, zabrali a do konce zápasu skóre otočili. Velká poklona nováčkům, kteří za Modré odehráli své první zápasy.

 


Celý přátelský turnaj se vydařil. Nesl se v přátelském duchu a zápasy byly vyrovnané a napínavé.  Na prvním místě skončil tým Pecerady Červení, na druhém tým Benešova, na třetím tým Minerva FF a na čtvrtém tým Pecerady Modří.

« z 2 »