12. 10. 2014.

Poslední podzimní mistrovský turnaj mladší přípravky v Týnci 11. října 2014


Pecerady – Vlašim B 6:0 Naše mužstvo si muselo poradit s absencí obou brankářů, do branky se poprvé v kariéře postavil Tobiáš P. a jeden jediný zákrok za celý zápas zvládl bez problémů. V utkáni jsme jasně dominovali, soupeře k ničemu nepustili, do hry se dostali všichni hráči, trápení s tímto soupeřem z minulého týdne bylo zapomenuto, brali jsem jasné vítězství.

Pecerady – Jírovice 0:3 Poprvé jsem tomuto soupeři nedali gól, ačkoliv přijel v nejslabší sestavě za celý podzim. Ovšem i naše mužstvo bylo oslabené kromě postu brankáře ještě o dva hráče do pole ročníku 2006 a to bylo s fyzicky zdatným soupeřem znát. Po vlastním gólu a dvakrát špatně odehraném balonu před vlastní bránou, jsem nebyli schopni proměnit šance tváří v tvář osamocenému brankáři soupeře a spravedlivě prohráli.

Pecerady – Týnec A 2:7 Stejně jako v předešlém utkání jsem nebyli fyzicky vyspělejšího soupeře schopni přehrát. Tobiáš P. v bráně si opravdu zachytal, dělal co mohl, ale na soupeře to nestačilo. Výborně se proti bývalým spoluhráčům ukázal Tonda a zdatně mu sekundoval Vojta H. Po vyrovnaném zápase s tímto soupeřem na minulém turnaji jsme prohráli rozdílem třídy.

Pecerady – Týnec B 9:0 V zápase jsem od začátku do konce kralovali, řadu šancí jsem neproměnili, jenom Kačka neúspěšně běžela dvakrát sama na brankáře. v útoku řádil především Tonda, byl k neudržení a doslova dřel do posledních sil.

Turnaj odehráli Tobiáš P., Matěj, Tonda, Vojta H., Kačka, Kuba, Matyáš a Vojta M. O celkem 17 gólů se podělili Tonda, Matěj, Vojta H. a Kačka.