06. 03. 2015.

Přátelák MP v hale v Poříčí


V pátek jsme si opět zahráli v Poříčí v pěkné velké hale a proti kvalitnímu soupeři. Nastoupili jsme se dvěma lajnami. Zkušenější hráči v 1. a mladší ve druhé. První pětka ve složení Vojta H., Domča, Matějda, Kačka a Tonda hrála se soupeřem velmi vyrovnaná střídání. Fotbal pěkný na pohled. Co se stále nedaří je komunikace mezi hráči. Občas si zavolá Domča, jinak ticho po pěšině. Postupně se zlepšuje zvedání hlavy a přehled.  Rozehrávka od brány je stále naše slabina. Tobiáš P se velmi snaží, ale jeho záměr soupeř velmi často přečte dopředu. Naopak se mu daří hrát vysunutého posledního hráče a zlepšuje čtení hry soupeře při výbězích.  Propadávali jsme zejména z brejků, když přišel míč za obranu na volného hráče.
Druhá pětka ve složení Vojta M., Kuba S., Tobík D., Matyáš B. a Radek to měla proti poříčským rafanům opravdu těžké. Obtížně se propracovávala za polovinu. Byly tam ale pěkné individuální okamžiky zejména Matyáše B. a Jakuba S.

Obdiv si zaslouží i hráči Poříčí, kteří odehráli zápas bez střídání a teprve v posledních minutách začali odpadat a nám se díky tomu podařilo několikrát prosadit. Některé individuální technické nedostatky plně vykompenzovali nasazením, kondicí a citem pro hru. Zaslouženě zvítězili. Přesný výsledek si ale nepamatuji a ani není podstatný :-).