23. 10. 2011.

Přáteláky MP Pece-Václavice 0:1,Pece-Lešany 5:5


Za chladného počasí jsme doma poprvé přivítali mužstvo Václavic. K utkání nastoupili naši nejmenší hráči.  Byl to vyrovnaný zápas, branek moc nepadlo. Hostům se nakonec povedlo vstřelit branku a tak zvítězili 0:1. Větší hráči sehráli se zbytkem václavických minifotbal na vedlejším hřišti.

Druhý zápas jsme sehráli proti Lešanům, které dobře známe z minulé sezóny. Výborný důrazný zápas plný osobních soubojů tělo na tělo. Hlad po vítězství byl cítit na obou stranách. Soupeři trochu uškodilo, že měl v brance opravdu malého klučinu, takže jsme pološas vyhráli myslím 4:2. Ve druhé však vystřídali a hned to bylo znát. Bylo to dlouho opět velmi vyrovnané, ale v závěru měl soupeř více sil a dokázal náš nákok stáhnout. Možná se projevilo i to, že kluci měli v tu dobu v nohách už jedno utkání navíc. Spravedlivá remíza nakonec potěšila všechny.

Všem hráčům patří pochvala za oba zápasy. Nasazení bylo 100%. Konstruktivní hra, tradičně krásné brankařské zákroky. Škoda, že venkovní sezóna pomalu končí. Počasí nám už toho moc nedovolí. Uvidíme.