08. 05. 2015.

Přátelský zápas dvou týmů MP v Teplýšovicích.


Hráči mladší přípravky sehráli ve čtvrtek 7.5.2015 dva přátelské zápasy v Teplýšovicích. Jeden tým tvořilo 6 hráčů ročníku 2006 doplněných o Vikiho z Ratměřic, také ročník 2006. Další tým jsme sestavili z osmi  hráčů ročníků 2007/8/9 včetně dvou hráčů předpřípravky. Hrálo se na tréninkovém „kopci“ v Teplýšovicích na dvou hřištích, starší hráli v 5+1, mladší ve 4+1, oba zápasy na 4×15 minut.

Věděli jsme předem, že náš posílený tým hráčů ročníku 2006 bude velmi kvalitní a žádali jsme soupeře, aby nasadil starší hráče. Nakonec proti klukům nastoupili dva hráči 2005. Při vší úctě to nestačilo. Soupeř měl v sestavě i dvě velmi šikovné dívky, ale naše sestava naprosto dominovala. Od úvodního hvizdu jsme byli lepší individuálně, kombinačně. Snad jen v soubojích se soupeř vyrovnal a gólman v bráně Teplýšovic také pochytal spoustu našich šancí. V bráně jsme prostřídali tři hráče (Tobiáš P., Martin a Tonda), z nichž především Martin velmi překvapil. Chytal poprvé, všechny míče kryl naprosto jistě, chodil si pro nakopnuté balóny do pole, které nohou sbíral a krásně rozehrával na spoluhráče. Velký kompliment! Tobiášovi P. se už nechce pouze chytat, za poslední zápasy chytil gólový apetit, který opět v zápase osvědčil a střelecky se prosadil. Viki, Dominik a Matěj jsou, přes některé chybičky, ve své kategorii třída. Vojta H. a Tonda jim zdatně sekundují a ostatní se také neztratí, kvalitní tým a zdravá konkurence je táhnou nahoru. Hráči se v poli točili na všech postech, vlevo i vpravo. Přestože hra v první půli občas zaskřípala, zahodili jsme dobře patnáct tutových šancí, deset rohů rozehráli do náruče brankáři soupeře, hra se v závěru měnila až v exhibici (kombinace do prázdné brány, jesle, přešlapovačky, zidanovky, kolmé uličky do prostoru do gólové šance). Nastříleli jsme přes dvacet gólů (řekněme 21), soupeř dosáhl jediného čestného úspěchu.

Tým mladších hráčů odehrál vyrovnanější zápas, ale také zvítězil, rozdílem pěti branek 8:3. I tady se v bráně prostřídali tři hráči (Tobiáš D., Milan a Kačka). V obraně nám záda kryli vynikající Jakub S. a Milan, které úspěšně doplnili Tobiáš D. a Radek. V útoku se rvali Kačka, Jakub M., Jakub O. a Adam.

Sestava týmu 2006: Dominik, Matěj, Tonda, Vojta H., Martin, Tobiáš P., Viki
Sestava týmu 2007/8/9: Tobiáš D., Jakub S., Jakub M., Milan, Kačka, Radek, Jakub O., Adam