25. 05. 2015.

Přátelský zápas MP a PP s Ratměřicemi


Čtvrtý přátelský zápas ročníků 2007 se opět uskutečnil na domácím hřišti v Peceradech a sehrát odvetu si přijeli tentokrát hráči z Ratměřic.

Odehráli jsme cca 4×10 minut v rozestavení 2-1-2-1.

Náš tým se představil v sestavě hráčů ročníků 2007/2008, kteří spolu budou hrát od nové sezony 2015/2016.

Na postech brankářů jsme vystřídali čtyři hráče. V brance začal náš zkušený gólman Tobiáš D., kterého postupně vystřídali Vojta M., Kačka a nováček v brance Tonda Kr. Všichni předvedli dobrý výkon s několika výbornými zákroky a pár drobnými chybami, které pramení z nervozity a herní nezkušenosti na brankářském postu.

Obranu řídili zkušení hráči Radek., Vojta M., Tobiáš D., které doplnil mladší Tonda Kr.. Na pozici záložníka se vystřídala Kačka s Matyášem a Vojtou M..  Poslední zápasy ukázali záložní řadu v dobrém světle, podává trvale výborný výkon a pokud ji podpoří svou hrou hráči v útoku, máme se na příští sezonu co těšit.

V útoku se střídali Adam S., Lukáš K., Kuba O. s Kačkou a Matyášem. I přes výborný výkon obránce a gólmana Ratměřic, kteří dokázali na poslední chvíli svými zákroky zlikvidovat spoustu našich šancí,  jsme do sítě soupeře dokázali protlačit tři branky.

Zápas skončil za stavu 11:3 pro Ratměřice.

Naše sestava:  za mladší přípravku Tobiáš D., Radek, Vojta M., Kačka a Matyáš (3) a za předpřípravku Lukáš K., Adam S., Kuba O. a Tonda Kr.

Přípravné zápasy nám ukázali rezervy a možnosti nově složeného týmu, na kterých spolu během společných tréninků v nové sezoně zapracujeme :).