29. 01. 2018.

Přátelský zápas MŽ Pecerady – Ratměřice na Dařboži


V sobotu 27.1.2018 jsme si pozvali silné Ratměřice do haly na Dařbož. Soupeř přijel s deseti hráči, my jsme měli k dispozici i s bývalým hráčem Pecerad Matějem osm hráčům.

Ratměřicím jsme měli co vracet za drtivou porážku v posledním mistrovském zápase. Na našich hráčích bylo vidět, že hrají na Dařboži již čtvrtý týden po sobě a také, že celou zimu poctivě dvakrát v týdnu trénují. Dlouho byl zápas bez branek. Pak se gólově začal prosazovat náš tým. Bohužel první branku jsme si dali do vlastní sítě, pak jsme se teprve trefili do branky Ratměřic. Vedení jsme si drželi a dlouho byli jedinými střelci jenom naši hráči, jelikož i druhý gólový zásah soupeře šel na vrub našich hráčů. Hráči obou týmů se postupně dostávali do tempa a hrál se pěkný fotbal s řadou šancí. V naší brance vynikal Petr, pochytal spoustu vyložených příležitostí. Střelecky se dařilo Filipovi N., skvělou formu má Tonda. Obrovský výkonnostní skok potvrzuje Radek a i na ostatních je vidět chuť a předvádějí pěkné výkony. Vyloženou střeleckou smůlu měl Tobiáš, který se dokázal prosadit rychlostí, ale branka soupeře pro něj zůstala zakletá. Na hřišti byl hodně cítit Matěj, především rychlá výměna přihrávek s Tondou ve velké rychlosti byla ukázková. Milan kromě perfektní obranné práce vstřelil také gól, stejně tak branku vstřelil i Filip R. díky své bojovnosti.

Odehráli jsme s kvalitním soupeřem 80 minut poctivého fotbalu. Vítězství 11:5 v přátelském zápase je povzbuzením do další práce.

Naše sestava: Tonda (1 branka), Tobiáš, Filip R. (1 ), Radek, Filip N. (4), Milan (1), Petr, Matěj (4).