20. 09. 2016.

Přátelský zápas starší přípravky s Kamenným Přívozem


V úterý 13.9.2016 sehrála starší přípravka na domácím hřišti za stále ještě báječného teplého letního počasí přåtelský zápas s Kamenným Přívozem.

Kamenný Přívoz je pro náš tým výborný soupeř pro přípravné přátelské zápasy. Má dostatek hráčů a zároveň se snaží hrát fotbal. Přitom jsou jeho hráče poměrně technicky zdatní a také dostatečně rychlí a důrazní. Přátelský zápas jsme sehráli na dvou hřištích, na jednom týmy 4+1 a na druhém 5+1. Všichni naši hráči odehráli dostatek času na hřišti, byť dva v dresu soupeře. V tomto přátelském zápase vůbec nešlo o výsledek, ale o hru samotnou. Všichni naši hráči se krůček po krůčku zlepšují, pilují technické prvky, postupně zlepšují přehled ve hře, pracují na dynammice, rychlosti, obratnosti, vytrvalosti. V zápase samotném udělal veliký skok vpřed Filip R. Byl to jeho nejlepší zápas. Ovšem i na ostatních hráčích je znát, jak pravidelně poctivě trénují. Na větším hřišti byl zápas velmi vyrovnaný, na menším hřišti náš zkušenější tým kraloval.

Budeme se snažit podobné přátelské zápasy opakovat, aby v dostatečném herním zatížení bylo všech 16 hráčů, kteří s naším týmem trénují. Již příští týden se v úterý všichni vydáme do Ratměřic.

Naše sestava: Tonda, Vojta, Tobiáš, Martin, Torka, Filip R., Lukáš P., Lukáš M., Radek, Milan, Filip N., Matyáš, Jakub M., Jakub S., Matěj