25. 06. 2023.

Přípravky na Sokolském dni v Ostředku


V sobotu 24. června se tým mladší přípravky a tým předpřípravky zúčastnili Sokolského dne v Ostředku.

Turnaje předpřípravek na 3+0 se zúčastnily pouze 3 týmy (Stříbrná Skalice, Pecerady a Sázava). Předpřípravka svůj turnaj ovládla a zaslouženě získala zlato.

V mladších přípravkách hraných na 4+1 se představily týmy – Ostředek / Divišov A, Ostředek / Divišov B, FK Kavalier Sázava A, FK Kavalier Sázava B, SK Chocerady, JAWA Pecerady, Sokol Chotýšany a Meteor Stříbrná Skalice. Nejprve se hrálo ve skupinách po čtyřech. Vítězové skupin postoupili přímo do semifinále, druhé a třetí celky spolu hrály křížem čtvrtfinále.

Mladší přípravka prohrála své semifinále s Ostředkem a šla do souboje o třetí místo se Stříbrnou Skalicí. Hráči smutní po neúspěšném zápase s Ostředkem začali vlažně a soupeř dal dvě rychlé branky. Ještě do poločasu se hráčům podařilo srovnat a druhý poločas jsme už jasně ovládli a výhrou 7:2 vybojovali bronzové medaile.

Úspěch obou týmů završili hráči individuálním oceněním. Vojta Slanec cenou za nejlepšího brankáře a Adam Brejla cenou pro nejlepšího hráče turnaje a to se ještě Adam umístil na druhém místě v počtu vstřelených branek.