18. 09. 2017.

Sobotní zápas SP proti Poříčí


V sobotním zápase jsme nastoupili proti týmu Poříčí. Z marodky se vrátila Kačka, bohužel ale ostatní členové týmu, kteří nenastoupili ve středu a nebo je nemoc skolila následující den, se uzdravit nestačili. Museli jsme tedy sestavu promíchat a povolat i posily z MP.

První poločas byl asi ten nejslabší, který jsme za podzim vůbec odehráli. Nedokázali jsme využívat prostor, nedokázali jsme kombinovat. Byl to pro nás hodně fyzicky namáhavý poločas. Přizpůsobili jsme se naneštěstí hře soupeře, který využíval fyzicky silné hráče, soubojů jeden na jednoho a hry tělem. Hra se hodně chumlovala a předvedený výkon spíše odpovídal mladší přípravce.

Druhý poločas byl o už o něco lepší co se týče využívání prostoru, ale hráči toho měli po fyzické stránce opravdu „plné kecky“. Ale taková jistota, kterou hráči předváděli v předchozích zápasech, na hřišti znát tentokrát nebyla.

Sice jsme zápas vyhráli, ale pochvalu za předvedený výkon si bohužel už tolik nezasloužíme. Musíme se příště i se slabším soupeřem soustředit na to, abychom hráli svoji hru a nenechali se strhnout stylem soupeře a když cítíme, že máme navrch, naše hra by se neměla změnit na styl – hurá bezhlavě na branku.

Na trénincích nám některé věci již začínají jít, teď je ještě musíme postupně přenášet i do zápasů.

Naše sestava: Kačka (C, G:2), Torka, Dáda, Kuba B., Vojta (G:2), Jarda, Petr (GK), Milan (GK), Kuba S. (G:1), Matěj (G:2)