28. 12. 2014.

SP-Turnaj v Neveklově


Starší přípravka sehrála v sobotu 27.12.2014 turnaj v Neveklově společně s týmem Netvořic, se kterým hrajeme společně okresní přebor. Zúčastnili se Kuba, Dan, Dominik, Kryštof, Filda, Petr a z Netvořic Ondra, Lukášové a Kuba.

Všechna 4 utkání byla velmi vyrovnaná, ale podařilo se nám pouze jednou zvítězit v normálním čase a jednou na penalty. Stačilo to pouze na 4 místo, ale herně to nebylo vůbec špatné. Bohužel nám nevycházely začátky utkání, kdy jsme vždy nejprve inkasovali a pak celý zápas dotahovali. Velmi pěkně si vedl Dominik, Petr a Kryštof získal cenu pro nejlepšího brankáře…gratulujeme. Kuba se ukázal jako penaltový střelec. Ostatní měli silnější i slabší chvilky, ale nikdo vyloženě nezklamal. Kluci nechali na place co v nich momentálně bylo a nikdo se neflákal. Postupně se v turnaji zlepšovali. Kdyby hráli pravidelně každý víkend, jako některé jiné týmy, určitě by to byla taky jiná písnička, ale to už je trochu o něčem jiném. Těšíme se na další společný turnaj nebo utkání, které doufáme bude koncem ledna.

Za zmínku ještě stojí, že v důsledku velké marodky Dominik!!, Dan, Kuba a Kryštov ještě odehráli celý turnaj Mladších žáků, který následoval, a vůbec si nevedli špatně. určitě si zaslouží uznání za výdrž a zodpovědnost k týmu!