27. 12. 2012.

Starší přípravka Turnaj v Benešově


Turnaj v Benešově byl vlastně pouze pro hráče ročníku 2004, ale od organizátora jsme dostali výjimku a mohli vzít i hráče o rok starší za což děkujeme. Našimi soupeři byli 2 družstva Benešova a družstvo Vlašimi. Hrálo se v nafukovací hale na umělé trávě za dobrých teplotních podmínek, takže dobrému fotbalu nic nebránilo.
Složení našeho týmu bylo ovlivněno onemocněním některých opor, ale také neomluvenou neúčastí, což je dost smutné. Pecerady reprezentovaly Zdenda, Tonda, Filip Slab., Filip Sal., Míša, Péťa a Vojta. Tým jsme opět doplnili hráči Netvořic Davidem Hokrem, Lukášem Šlehobrem a brankářem Martinem Novotným.
V prvním utkání jsme nastoupili proti Vlašimi a ihned po rozehrání Filip skóroval. Nakonec byla tato branka nejrychlejším gólem turnaje (7s) a Filip byl oceněn . Ve velice vyrovnaném utkání zvítězili zkušenější Vlašimáci 4:2, když největší rozdíl byl asi v kvalitě rozehrávky od vlastní brány.
Pak jsme si šli zahrát bowling, což si kluci náramně užili. Z našich byl nejúspěšnější David s náhozem myslím 74. Ihned po bowlingu nás čekali žlutí BN a byl to brankostroj. Nezachytili jsme začátek a rychle dostali 2 branky. Pak se už hra srovnala, ale dotáhnout soupeře jsme nestihli. Nakonec jsme podlehli 8:6, ale bylo to výborné útočné utkání, velmi vyrovnané. Poslední utkání jsme odehráli proti modrým BN. Také vyrovnané, ale my byli lepší k koncovce a důrazu před brankářem.
S jedním vítězstvím jsme šli tedy pouze do boje o bronz. Během oběda nám málem spadla hala, když vypala elektřina ale nakonec se ji zase podařilo zprovoznit a tak se hrálo dál. Hráli jsme odvetu s modrými BN, které jsme už jednou porazili. Tentokrát ale šlapali naplno, zato my měli v zadu výpadky. Za remízu, která nás poslala do penaltového rozstřelu jsme byli rádi. Po infarktovém průběhu, jak to má být, skončili šťastněji BN, když naše poslední penalta orazítkovala břevno nad šibenicí. Konečné čtvrté místo chvíli bolelo, i slzičky byly , ale když se zkázalo, že jsme zvítězili v bowlingu , bylo vše zapomenuto a i vyhlašování si kluci užili. Nejlepším naším hráčem byl vyhlášen Tonda, který nás doplnil in last minute a brankově táhl náš výkon.
Pochvalu zasloží všichni za předvedené výkony, i když to nebylo po celou dobu 100% a byly tam rezervy. Velmi díky netvořickým za spoluúčast, bylo to hodně přínosné. Brankář je opravdu výborný a „stoperská dvojice“ taky úžo. Lukáš rychlý po taťkovi a David taky nikomu nic nedaruje . Už se těšíme, až si to rozdáme v lednu v Poříčí.
Děkujeme Jindrovo týmu za perfektní organizaci turnaje a budeme se zase někdy těšit.