09. 11. 2016.

SŽ Trhový Štěpánov – Týnec/Pecerady 1:2(1:2)


K poslednímu mistrovskému utkání jsme vyrazili do Trhového Štěpánova, se kterým jsme doma sehráli pěkné a pro nás výsledkově vydařené utkání. Na našich hráčích už ale byla tentokrát patrná lenost nebo únava?? při vystupování z autobusu, kdy se nikdo nechtěl chopit nesení dresů a míčů. Míče jsem nakonec musel vzít já, protože všichni utekli do kabiny. Takto se to pánové nedělá. Zápas začíná daleko dřív, než s prvním hvizdem rozhodčího a jak k tomu přistoupíte je pouze na Vás.
Na hřišti se vše výsledkově podstatné odehrálo za prvních 20 minut. My dali 2 branky, soupeř 1. Hra však nebyla ani na jedné straně kvalitní. Zdaleka jsme se nepřiblížili našemu výkonu v Meznu. Nejméně polovina hráčů nedosáhla na výkon, na který běžně má. Nikdo nepředvedl výkon nad rámec svého průměru. Tentokrát není co chválit.
Body jsme sice přivezly, ale mají trochu trpkou příchuť.
Sehrajeme do vánoc ještě několik přátelských utkání a jeden turnaj venku. Doufám, že se nám podaří podat lepší výkony. Tréninky už přesuneme na umělku v Týnci na Faráku v úterý a do haly na Dařboži v pátek.