29. 03. 2015.

Třetí přátelák MP v hale v Poříčí


Na třetí přátelák jsme v pátek 27. března měli ohromné problémy se sestavou. Sešlo se nám osm omluvenek a do Poříčí nakonce dorazilo jen pět hráčů. Vypůjčili jsem si dva starší hráče – Matyáše P. do brány a do pole Filipa S., abychom mohli střídat alespoň jednoho hráče v poli. Do středu zálohy se poprvé postavil Tonda, ostatní se točili v útoku i v obraně, rozestavení už hrajeme výlučně 2-1-2. Hráči dostali množství času na hřišti.
Všichni hráli s chutí a s nadšením, dokázali převzít zodpovědnost za chybějící hráče. Je vidět, že hráče fotbal baví, že se doopravdy zlepšují, že poctivě trénují, něco jim to dává a postupně to dokáží prodat i na hřišti. Prohráli jsem o čtyři góly, na naší straně se dokázali gólově prosadit Tonda a Filip S. 2x. Zajímavými akcemi se blýskli i ostatní – Kačka, Tobiás P., Martin, Jakub S. nastřelil po krásné samostatné akci tyč.
Děkujeme domácím za příležitost odehrát kvalitní přípravu v krásném prostředí. Poříčí jsme na oplátku nabídli účast na letním turnaji Jawa cup, kterou obratem potvrdili. Poslední příprava v hale se povedla, hráči ukázali jaký v nich dříme potenciál.