27. 05. 2019.

Turnaj mladší přípravky ve Vlašimi


V neděli 26.5.2019 jsme na hřišti ve Vlašimi odehráli třetí turnaj jarní části okresního přeboru mladších přípravek ve skupině E.

Tentokrát nastoupil tým osekaný omluvenkami s pěti hráči základní sestavy, kterou doplnil z předpřípravky nováček Leoš a z řad fanoušků nefotbalistka Edina. Tým se pokusil doplnit i benjamínek Filip B., který přišel fandit staršímu sourozenci, ale nervozita mu nedovolita nastoupit, tu naštěstí odhodil při penaltovém rozstřelu v závěru turnaje a svou penaltu spolehlivě proměnil.

Na sluncem zalitém hřišti to měli hráči těžké. Zlášť, když se v prvním zápase s Úročnicí zranil Fipil Š a dohrávali jsme s jedním hráčem na střídání. V tomto zápase Úročnice zaslouženě zvítězila.

Do druhého zápasu proti Nespekům nastoupil zraněný Filip Š. v brance a všechny míče rozehrával rukama. Se dvěmi hráči na střídání to už bylo veselejší. Filip Š. se v brance snažil, na hřišti řádil Jirka a i díky jeho dloubákům jsme si na začátku vytvořili tříbrankový náskok, který jsme udrželi až do konce zápasu.

Třetí zápas proti domácí Vlašimi byl velmi vyrovnaný, Filip Š. se znovu postavil do branky, Jirka s Kubou začali zvedat hlavu a předvedli několik pěkných společných akcí. V obraně bojoval o každý míč Robin. Do šancí se dostali i Leoš s Edinou. Díky několika našim chybným rozehrávkám a výbornému brankáři domácích, který v závěru vytáhl střelu hlavičkujícího Lukáše Vlašim těsně zvítězila.

Do turnaje dali hráči všechny své síly. Odehráli zatím svůj nejhezčí turnaj a ani Leoš s Edinou se mezi nimi neztratili.

Díky všem rodičům za povzbuzování hráčů.

Sestava
mladší přípravka: Filip Šemík, Robin Bejček, Jakub Rybnikář, Jiří Petrášek, Lukáš Jun, Edina Š.
předpřípravka: Leoš Kymr, Filip Bejček (2014)