08. 10. 2018.

Turnaj mladší přípravky ve Vlašimi


Tentokrát nezvykle v sobotu 6. 10. 2018 jsme v ranních hodinách vyrazili na stadion do Vlašimi, kde jsme odehráli náš v pořadí čtvrtý turnaj okresního přeboru mladších přípravek ve skupině B.

Téměř na poslední chvíli, den před turnajem, se nám změnilo místo konání turnaje – změna byla ale pozitivní, děti si díky tomu zahrály na pěkném trávníku a nemusely trápit kolena na umělce. Naštěstí všichni hráči (i rodiče a fanoušci) dorazili včas a tak jsme byli v plné sestavě už od začátku. Přálo nám i počasí, po celou dobu svítilo a příjemně hřálo sluníčko.

I přesto, že jsme tentokrát neměli posilu v brance v podobě Tomáše J., který odchytal celý minulý turnaj, dokázali jsme vstřelit hned několik branek a to Voticím A a Olbramovicím. A právě s Olbramovicema naši kluci odehráli nejvyrovnanější, který parádně odbojovali. Skvěle bránili především při rohových kopech na naši branku – soupeři neměli šanci, a když něco proklouzlo, brankář to perfektně vychytal. Bohužel nejméně se nám podařil zápas se skvěle hrající Vlašimí – šlo ale o poslední zápas, tedy čtvrtý po sobě, a byla vidět už značná únava – zvláště na mladších. Turnaj je na děti opravdu dlouhý a náročný, ne každý dospělý fotbalista by toho zvládl naběhat jako naši nejmenší

Po odehrání čtyř zápasů za sebou nás čekala delší a zasloužená pauza před vyhlášením. Během přestávky tak mohl celý stadion – možná i město – slyšet, že naši peceradští kluci už umí týmový pokřik zcela perfektně

S každým odehraným turnajem a zápasem se zlepšujeme a jsme bojovnější (určitě na to mají vliv naše válečné barvy na tvářích ) a chvílema už to nevypadá jen jako chumel, ale jako skvělý fotbal. A toto zlepšení vidí i ostatní, což při podávání rukou po zápase potvrdil i jeden z trenérů soupeřů, který naše „modro-bílé“ velmi chválil.

Děkuji všem rodičům a fanouškům, kteří nás opět plně podpořili z tribuny. Pokaždé, když jsme vstřelili branku, znělo to, jako kdybychom vyhráli celý turnaj!

Sestava

MP: Filip Š., Jirka P., Vojta T., Lukáš K., Tomáš K., Luky J. a Robin B.

PP: Šimon V., Míša P.