06. 06. 2015.

Turnaj mladších přípravek v Miličíně


Po roce jsme vyrazili na turnaj do Miličína. Zatímco minulý rok byla na červen poměrně zima, letos jsme si tepla užili dosytosti. Turnaje se zúčastnilo pět týmů. Mimo nás to byly nám dobře známé Ratměřice a Miličín. Pak pro nás nové týmy Dražic a Mladé Vožice. Na turnaj s námi tentokrát nevyrazili Matěj s Dominikem, kteří ve stejném čase reprezentovali náš klub v rámci výběru Ondrášovka Cupu v Plzni.

Přesto se nám proti ostatním týmům dařilo. V prvním zápase jsme nastoupli proti týmu Mladé Vožice, se kterým jsme těsně prohráli 2:3. Druhý nás čekal tým domácího Miličína. S těmi jsme opět sehráli vyrovnaný zápas, ale nakonec jsme podlehli 2:4. Valnou většinu gólů, které jsme dostali v těchto dvou zápasech jsme dotali po našich chybách v rozehrávce a nedůsledném vracení se do obrany po našich šancích na soupeřově polovině. Navíc hned několik našich šancí bylo zmařeno opravdu na poslední chvíli až na brankové čáře a další naše střely šly mimo tyče.

Po přestávce jsme nastoupili do zápasu proti týmu Dražic, kde jsme si již dávali na rozehrávku a vracení se s protihráči pozor a i smůlu jsme si vybrali v prvních dvou zápaseh. Byť jsme zprvu prohrávali, podařilo se nám vyrovnat na 1:1 pak dokonce otočit na 3:1 a po drobné naší chybě v závěru jsme nakonec zvítězili 3:2. V posledním zápase jsme hráli proti týmu Ratměřic a hned od počátku bylo znát, že zde budeme mít navrch a zvítězili jsme 6:1.

Na turnaji, který byl opět dobře zorganizován jsme obsadili 3. místo. Všechny týmy byly vyrovnané a zápasy byly tím pádem přínosné jak pro hráče z pohledu zdokonalování hry, tak zajímavé pro oko diváka.

Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon na hřišti. Martin skvěle zachytal v brance. Tobiáš na beku vykrýval prostor a přerušoval akce soupeře. V útoku mu tentokrát chyběla trošička štěstí, aby vstřelil gól, který by si za svůj výkon zasloužil. Stejně tak Radek a Kuba M., kteří do hry dávali, co jim síly dovolily. Po jedné brance vstřelili Kačka, Matyáš B. a Vojta M. V posledním zápase zaznamenal hatrick Tonda a nejúspěšnějším střelcem se stal Vojta H. se sedmi celkově vstřelenými brankami.

Je úžasné vidět, jak se hráči zlepšují a jak je fotbal baví.

« z 2 »