14. 09. 2013.

Turnaj mladších přípravek v Peceradech


Tentokrát se sjely týmy skupiny B do Pecerad. Počasí slunečné, týmy vyrovnané, maximální pohoda.
Začali jsme dobře se Senohraby. Výborná bojovnast od všech hráčů včetně nováčků. Pěkně se na to koukalo. Krásným gólem Honzíka jsme se dokonce ujali vedení. Konečný výsledek 1:1 byl ale vzhledem k vyrovnanému utkání spravedlivý. Pak jsme si ale vybrali slabou chvilku proti týmu z Nespek, které jsme minule trochu šťastně porazili. Než jsme se vzpamatovali, prohrávali jsme 0:2 a i přes maximální snahu se nám již stav nepodařilo zvrátit. Soupeř tentokrát zaslouženě zvítězil. Další 2 zápasy proti Poříčí a Pyšelům jsme odehráli mnohem lépe, než minulý týden. Mohly to být klidně remízy :-) … s trochou štěstí.
Z předvedených výkonů je třeba pochválit zejména mazáky, kteří jsou opravdovými tahouny týmu. Honzík svojí výbornou koncovkou zajišťuje branky, Dan se Zdendou zarputile koušou v zadu a co propadne čistí Kryštof famózními zákroky. Pochvalu si ale zaslouží i ostatní, kteří se od nich rychle učí a vypadá to na parádní partu bojovníků.
Ještě bych přeci jen vyzdvihl Dana, který mile překvapil proti lídrovi z Poříčí a ukázal svoji zatím skrytou ofenzivní chuť a drive. Taky jsme každému dali branku a to se počítá.
Je fajn, že máme tyto těžké, ale hratelné spoupeře ve skupině. Přestože asi nebudeme lídry tabulek, posune nás to dál.