05. 05. 2012.

Turnaj MP Pecerady B – jaro 2012


Druhý jarní turnaj Béčka se uskutečnil na domácím hřišti. Jelikož Áčko hraje v neděli, dva hráči byly povoláni vyztužit naše řady.

Zahájili jsme luxusním výsledkem proti Krhanicím 8:0, ale výkon nebyl tak slavný. Nedokázali jsme využít dostatečně neuspořádané hry soupeře a topili se ve skrumážích před jejich brankou.

Ve druhém zápase proti Pyšelům jsme hráli celkem vyrovnanou partii, ale soupeř byl opět lepší v koncovce. Naše střely šli většinou mimo. Prohráli jsme 3:1.

Třetí zápas jsme asi trochu překvapili soupeře z Vlašimi tuhým odporem, který vyústil ve vedení 1:0. Soupeř potom vyrovnal a zápas byl opravdu vyrovnaný, ale nakonec jsme prohráli o gól, který jsme si dali v podstatě sami.

V závěrečném účtování ale spíše rozhodly zahozené šance než obdržené branky a druhé místo nám uteklo o jediný gól. Zůstali jsme třetí za Vlašimí a Pyšely. Pro mě to byl velice psychycky náročný zápas, jelikož jsem nominoval více dětí, než by bylo zdrávo a ty mi to pad dali pěkně sežrat. Snad se z toho poučím :-). Všem aktivním rodičům patří poděkování za pomoc s přípravou i úklidem. Víte dobře, že bez Vás by to nešlo.