20. 04. 2013.

Turnaj MP v Peceradech


V sobotu jsme sehráli s mladší přípravkou první ze série turnajů jarní části, který proběhl na domácím hřišti. Všechny týmy jsou velmi vyrovnané a tak to vypadá, že jarní část přispějě k vývoji hráčů mnohem více než část podzimní.

Počasí nám příliš nepřálo, ale kluci to zvládli a podali i přes deštivé a chladné počasí bojovný výkon. V prvním zápase jsme nastoupili proti Poříčí, který skončil výsledkem 0:4. Měli jsme několik šancí, které jsme nedokázali zužitkovat a minimálně dva góly byly po chvilkové nekoncentraci vysloveně smolné. Druhý zápas jsme hned v závěsu sehráli s Vlašimí, kde jsme podali už lepší výkon než v předchozím zápase a drželi jsme se soupeřem krok, ale konečný ukazatel skóre se zastavil na výsledku 2:3 ve prospěch soupeře. Po krátké přestávce nás čekal tým Mezna, kde jsme se po prvních minutách dostali do vedení, ale vítězství jsme udržet až do konce nedokázali. K horké chvilce patřil určitě střet Dana, který shodou okolností poprvé po delší době mohl nastoupit v poli, s protihráčem, při kterém si narazil nohu a zprvu to nevypadalo úplně dobře, ale nakonec vše šťastně skončilo. Konečný výsledek utkání byl tedy  2:4, což sice neodpovídalo tomu, že jsme měli více ze hry, ale abychom dávali góly je třeba střílet. V posledním zápase jsme se střetli s týmem Ostředku. V tomto zápase se nám podařilo nejen hrát svojí hru, ale střílet i góly. Zápas s naším v poslední době častým soupeřem skončil našim vítězstvím 3:2.

Celkově jsme skončili na čtvrtém místě, přičemž o to, že nás předskočilo Mezno rozhodl při stejném počtu vstřelených branek počet branek obdržených.

Ani dnes nebudu zmiňovat všechny střelce branek, protože stejně důležité a někdy mnohem více je to, kdo na gól nahrává, akci vymyslí nebo brance zabrání. Nicméně nemůžu nezmínit jednoho střelce, nebo lépe řečeno střelkyni. V závaru před brankou v zápase s Meznem se nejlépe zorientovala Kristýnka a střelila svůj první gól letošní sezóny.