11. 09. 2015.

Ukázkový trénink v ZŠ Krhanice


Pokračujeme s ukázkovými tréninky ve školách. Dnes náš tým trenérů zavítal do ZŠ Krhanice. Chtěli jsme dětem přiblížit fotbalové hry a cvičení tak, jak je praktikujeme na našich pravidelných trénincích a pozvat je na dnešní Nábor hráčů od 17:00 na hřišti v Peceradech.

Na školním hřišti dostali děti dresy a každý měl pro sebe připraven míč. Po krátkém představení jsme se začali seznamovat s tím kulatým neposedou, a když jsme to všichni zvládli na 1* tak jsme proletěli „Kosmickou dráhu“ a úplně rozstříleli nepřátele. Uf, vyhráli jsme!!! Ale v tom na nás začal útočit Mrazík, kterému jsme nenechali nikoho chyceného do ledové pasti a děti ukázali, že si umějí pomáhat a vzájemně spolupracovat. Nakonec jsme chytili zlého Shreka a už nám nic nebránilo zahrát si fotbálek. Byla to báječně strávená chvilka s fotbalem.

Jsem přesvědčen, že hra všechny děti bavila, vůbec se jim nechtělo končit. Proto věřím, že se s těmi super hráči uvidím večer na náboru, nebo na dalších pravidelných trénincích.

Děkujeme paní ředitelce Mgr. Bc. Věře Ráblové za umožnění této akce a učitelkám Mgr. Lucii Kolorosové a Blance Schaffnerové Merunkové za připravení dětí. Bez nich by se nám to nepovedlo.

TAKŽE NA VIDĚNOU NA FOTBALE V PECERADECH!

Naše heslo:

ŽÁDNÁ PLZEŇ, ŽÁDNÁ SPARTA, MY JSME PROSTĚ DOBRÁ PARTA

PECE…HEJ, PECE…HEJ, PECERADY, PECERADY…HEJ,HEJ,HEJ!