23. 05. 2019.

Zajímavý zápas mladších žáků se spojeným týmem Pravonín/Kondrac


V sobotu 18.5.2019 jsme doma odehráli zápas se spojeným týmem Pravonín/Kondrac. Oproti podzimu naše domácí hřiště je v dobré kondici a přeje zajímavým zápasům.

Náš tým po delší době mohl střídat více hráčů. Zápas začal naší perfektní individuální akcí a rychlým vedením po necelé minutě hry. Pak se hrálo zajímavé utkání se šancemi na obou stranách. Nás zastavovali tyče, hráče soupeře často ofsajdové postavení a náš gólman. Hráči spojeného týmu Pravonín/Kondrac lépe zvládali souboje, byli lépe fyzicky vybavení, snažili se hrát kombinační fotbal. My jsme zejména na vlastní půli často váhali s rozehrávkou, přidávali příliš doteků, hráli pomalu a soupeř z toho těžil a trestal naše chyby. Do poločasu jsme obdrželi čtyři branky. Do druhé půle jsme šli s tím, že musíme zlepšit soubojové chování a více se prosazovat do zakončení. Obojí se nám dařilo, soupeř se snažil ještě více kombinovat, předávat míč po celé šířce hřiště. Stejně jako v první půli se hrál pěkný fotbal. Hosté vyhráli i druhou půli, byť již jen o jediný gól. My jsme s výkonem našich hráčů byli spokojení, zlepšený výkon ve druhém poločase, rostoucí výkonnost všech hráčů. Polovina týmu hrála proti o dva až tři roky starším kvalitním hráčům, všichni hráči přesto obstáli. Další pochvala všem za dobrou práci!

Naše sestava: Tonda J. (2 branky), Tobiáš (1), Martin, Filip R., Radek, Jakub M., Petr, Filip N., Lukáš, Tomáš, Tonda K.