20. 09. 2015.

3. Mistrovský turnaj Mladší přípravky


V neděli jsme hostili, stejně jako minulý týden, Mistrovský turnaj mladších přípravek, tentokrát s pořadovým číslem tři. Počasí bylo o chlup chladnější a tak se nám hrálo lépe. Z osmnácti hráčů Mladší přípravky se díky omluvenkám z nastydnutí zúčastnilo v každém z našich dvou týmů vždy po šesti hráčích.


Pecerady Červení

Tímto turnajem náš tým doplnila nová hráčka Viktorie V., která do týmu moc pěkně zapadla. Dalším novým hráčem Červených měl být Filip N., kterého ale bohužel stejně jako Milana a Matyáše skolila nemoc. Tak se snad do příštího týdne dají všichni dohromady a nastoupíme v plné síle.

Do prvního zápasu jsme nastoupili tradičně proti týmu Benešova. V první půli jsme byli asi ještě ospalí :-) a nedokázali jsme soupeře při průnicích zastavit a potrestal nás několika góly do naší sítě. V druhé půlce byl obraz hry už jiný. Zklidnili jsme se, začali jsme se prosazovat a skóre se začalo snižovat. Na vyrovnání bygom potřebovali ještě chvilku času, ale hvizd rozhodčího zápas ukončil a na pomyslné tabuli svítil výsledek 6:8 pro tým Benešova. Jednalo se o velmi vyrovnaný zápas a takové jsou pro hráče nejpřínosnější.

Sestava: Radek (C, G:1), Antonín Kr.(GK), Jakub (G:2), Kateřina (G: 3), Adam, Viktorie

V druhém zápase jsme udělali změnu v brance, aby si Tonda K., který je v brance jistotou, zahrál i v poli. V brance v první půlce zaskočila Kačka a  dokázala tento post hrát i jako plnohodnotný hráč v poli. V druhé půlce si post brankáře (ve stylu aktivní hráč) vyzkoušel i Radek, který stejně jako Kačka uhájil čisté konto. Opět jsme se ale nechali strhnout k nekombinačnímu fotbalu, ale nebylo to již tak extrémní jako v minulých vzájemných zápasech. Odhadoval bych, že tým Struhařova je asi nejmladším týmem v soutěži, ale bojují jak lvi, žádný balón není zadarmo a zápas od zápasu se zlepšují. Pro tentokrát se skóre zastavilo již na nižší hodnotě, oproti minule, a to na 0:16 pro náš tým.

Sestava: Radek (C, GK), Antonín Kr., Jakub (G:6), Kateřina (GK, G: 1), Adam (G:5), Viktorie (G:4)

Ve třetím zápase jsme si dali derby mezi týmem Pece Červení a Pece Modří. Boj to byl zase těžší než v předchozích turnajích. Už není tak jednoduché projít přes naše mladší hráče a je potřeba z naší strany přidávat více kliček a kombinací. Pece Červení vyhráli, ale rozdíly se stále zmenšují. Výsledné skóre 3:7 pro Pece Červené.

Sestava: Radek (C), Antonín Kr. (GK), Jakub (G:2), Kateřina (GK, G: 3), Adam (G:2), Viktorie

Na třetím turnaji jsme soupeřům vsítili 29 gólů a 9 dostali. Celkové skóre Pece Červených po třech turnajích je neuvěřitelných 100 vstřelených branek a pouze 20 obdržených.


Pecerady Modří

V prvním utkání nás čekal tradiční soupeř ze Struhařova. Opět jsme se brzy ujali vedení, ale soupeř se rychle oklepal a okamžitě vyrovnal. Do konce poločasu se nám podařilo vsítit ještě několik branek. Po změně stran už hráči soupeře do ničeho nepustili a proměnili ještě několik šancí. Zápas skončil 11:1.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Benešova. Na hráčí bylo vidět, že je to už jejich třetí turnaj, pomalu vystrkují růžky a herní zkušenost se začíná projevovat. I přesto, že nás soupeř technicky a fotbalově předčil jsme se dostali do několika šancí a několik šancí soupeře jsme zablokovali. V poločase jsme hráli překvapivě 0:0. Do druhého poločasu vstoupili hráči s motivací sladké odměny v případě našeho vítězství, bohužel zkušený soupeř se nenechal překvapit a potrestal dvě naše chyby. Přes všechno naše úsilí se nám branku dát nepodařilo. Zápas skončil těsným vítězstvím Benešova 2:0.

Ve třetím zápase nás opět čekalo oblíbené derby mezi týmem Modrých a Červených. Zápas začíná být vyrovnanější, ale z naší strany pořád o něco méně fotbalovější. Překvapivě již nebyl takový problém proniknout až k bráně soupeře, jako obstřelit brankáře. I uhlídat soupeřovy útočníky nám už také nedělá problémy. Bohužel jsme znovu soupeři dovolili skórovat po několika našich chybách v obraně a v rozehrávce. Červení nakonec výhráli s odřenýma ušima 7:3.

Sestava: Sebastián (C, G:5), Antonín Ka. (G:4), Jan (G:2), Vojta (GK), Jakub O. (G:2), František V. (G:1)


Je super vidět, jak hráči zápas od zápasu rostou, používají při hře to co se učí na tréninzích a získávají na sebevědomí. Hodně velká pochvala všem.

« z 2 »