26. 02. 2017.

Další díl malé zimní ligy starších přípravek na umělce v Jílovém


Předposlední kolo malé zimní ligy odehrála starší přípravka v sobotu 25.2.2107 na umělce v pěkném areálu v Jílovém. Tento turnaj pořádal Kamenný Přívoz, dalšími účastníky jsme byly my, Pecerady a dále Ratměřice a silné Votice. Aby vše proběhlo na patřičné úrovni, věnovali jsme přípravě turnaje čas a zapůjčili jsme a dopravili do Jílového z Pecerad dvoje hliníkové brány. Turnaj se odehrál odpoledne za nádherného slunečného počasí.

Odehráli jsme opět dvě kola tří zápasů po 15 minutách každý s každým. Všechny kluby měly na čtyřech hřištích dvě mužstva. My jsme přijeli s 15 hráči a měli jsme v jednom týmu 2 a ve druhém týmu 1 hráče na střídání. Ratměřice odehrály turnaj bez střídání, zaslouží uznání! Naši hráči si vedli pěkně, stále je ovšem  co zlepšovat. Ale kupříkladu zápasy se silnými Voticemi, které mají A i B tým v okresním přeboru, hrál jeden z našich týmu velmi vyrovnané partie, ba měl dokonce mírně navrch. Může nás to těšit, vždyť z našich 15 hráčů je pět ještě věkem mladší přípravka. Zápasy se hrály opět vyrovnané. 90 odehraných minut je báječnou zkušeností pro všechny hráče.

Spolupráce zúčastněných klubů a formát těchto turnajů se velmi osvědčil a všechny týmy odjížděly s velkým upokojením a dobrým pocitem z dobře odvedené práce. Již se těšíme na další kolo v Ratměřicích na konci března na trávě.

Naše sestava: Tonda, Filip N. Jakub M., Matyáš, Torka, Martin, Lukáš P., David / Vojta, Tobiáš, Milan, Jakub S., Radek, Kačka, Lukáš K.