25. 01. 2017.

Dva týmy starší přípravky na turnaji v Jenči


Starší přípravka se zúčastnila v sobotu 21.1.2017 v hale v Jenči zajímavého turnaje, který pořádal TJ Slavoj Suchdol. Přihlásili jsme dva týmy 4+1, aby si všichni hráči pořádně zahráli. Bohužel nám do našich plánů zasáhly omluvenky a v sobotu ráno jsme si hluboce oddechli, když se nám sešlo 10 hráčů – přesně na dva týmy 4+1. Čekali nás zajímaví soupeři: 2 týmy TJ Slavoj Suchdol (4. místo v pražské 1.B třídě), SK Zeleneč (3. místo v okresním přeboru Praha východ) a Sokol Hostouň (3. místo okresní soutěž Kladno).

Turnaj pro ročníky 2006 jsme odehráli s dvěma hráči ročníku 2006, 5 x 2007, 2 x 2008 a 1 x 2009. Jak se ukázalo, konkurence byla nad síly našich mladých hráčů. Přesto jsme odehráli zajímavé zápasy a hráči podávali pěkné výkony. Výbornou formu ukázal Matyáš Bittner, je to bojovník, který v závěru turnaje zaskakoval i za zraněného Jakuba M. v druhém týmu. Velmi překvapil skvělým výkonem v brance David K., jeho zákroky byly parádní, jako kdyby za sebou měl léta brankářského tréninku. Výborně si vedl v obraně Radek, sváděl tvrdé souboje se staršími hráči, u míčů byl vždy včas a prokázal i skvělou kondici. Nejvíce branek z našich hráčů nastřílela naše posila Domča. Gólově se prosadili i další hráči (Jakub M., Jakub S., Lukáš M. a Matyáš), v těžké konkurenci starší hráčů dobrá vizitka pro všechny. Naši zkušenější hráči odváděli dobrou práci (Martin, Jakub M., Jakub S., Torka) a ti méně zkušení se snažili popasovat s těžkými soupeři (Lukáš M., Lukáš K.).

Oproti ostatním týmům našim hráčům chyběla větší síla v soubojích a schopnost kombinovat. Hráli jsme slušně individuálně, hráči mají dobré návyky, ale patřičná dynamika, rychlost a přehled chybí. Hráči odehráli těžký turnaj, všichni 5×16 minut bez střídání. Pro všechny to byla dobrá příprava. A ačkoliv naše týmy obsadily až 5. a 6. místo, jsme s přístupem hráčů spokojeni.

Naše výsledky:
TJ Jawa Pecerady bilí – TJ Jawa Pecerady modří 3:1 (Domča 2x, Lukáš M.-Jakub S.)
TJ Jawa Pecerady bílí – TJ Slavoj Suchdol A 0:8
TJ Jawa Pecerady modří – SK Zvoleněves 1:6 (Jakub M.)
TJ Jawa Pecerady modří – TJ Slavoj Suchdol B 2:5 (Jakub S., Jakub M.)
TJ Jawa Pecerady bílí – SK Zvoleněves 1:5 (Domča)
TJ Jawa Pecerady bílí – TJ Slavoj Suchdol B 3:6 (Domča, Lukáš M., Matyáš)
TJ Jawa Pecerady modří – Sokol Hostouň 0:6
TJ Jawa Pecerady modří – TJ Slavoj Suchdol A 0:7
TJ Jawa Pecerady bílí – Sokol Hostouň 0:6

Naše sestavy:
Pecerady bílí: Dominik (4 branky), Matyáš (1 branka), Lukáš M. (2 branky), Radek, David K.
Pecerady modří: Martin, Jakub M. (2 branky), Jakub S. (2 branky), Torka, Lukáš K.