22. 11. 2014.

Miniturnaj ročníků 2007 a mladších na Dařboži


TJ Jawa Pecerady uspořádala v sobotu 22.11.2014 miniturnaj pro ročníky 2007 a mladší v hale na Dařboži. Pozvali jsme mužstva Krhanic, Lešan a Ratměřic. Odehráli jsme každý s každým dva zápasy 1×12 minut, 4+1 hráčů v poli. Podle předpokladů miniturnaj ovládly Ratměřice, které přijely s ostříleným týmem a neprohrály. Druhé místo obsadily Krhanice, třetí Lešany a čtvrté Pecerady. Naše mužstvo tvořili hráči mladší přípravky ročníků 2007 a 2008, které doplnili tři hráči předpřípravky, z kterých se bohužel Adam do hry nedostal. Jakub O. si zahrál ve všech šesti zápasech a Radek D. také a zápas od zápasu se zlepšoval a pomalu nastal čas, aby naskočil do týmu mladší přípravky.

Odehráli jsme vyrovnané zápasy, uhráli jsme dvě remízy a čtyři porážky o dva góly. Na urostlé hráče Ratměřic jsme nestačili a dvakrát prohráli o dva góly. S dobře narostlými (přerostlými?) hráči Krhanic jsme uhráli remízu a porážku o dva góly a s mužstvem Lešan také remízu a porážku o dva góly. Nastříleli jsme pět gólů stejně jako druhé Krhanice a třetí Lešany. Obrana byla slabší a inkasovali jsme nejvíce gólů ze všech.

Výborně zahrál Matyáš B., zdatně mu sekundovala Kačka a Jakub M. Jakub S. a Radek D. dokázali, že je nejvyšší čas, aby začali hrát těžké zápasy. Otevírají se jim dveře mladší přípravky. Jakub O. byl nevídaně silný v soubojích. Tobiáš D. v bráně se nebojí žádné střely a postupně velmi zlepšil rozehrávku.

Turnaj byl povedený, sledovalo ho překvapivé množství diváků. Velmi se osvědčil aerobní sál s promítáním, obavy z řádění dětí během přestávek se ukázaly jako absolutně liché. Děkujeme všem za pomoc při organizaci a chodu miniturnaje. Námaha a čas stály za to. Hráči v rychlém sledu odehráli parádní zápasy s vyrovnanými soupeři. Miniturnaj do puntíku splnil naše očekávání a představy.

Naše branky: Kačka 2, Matyáš B. 3